Skocz do zawartości

II Krakowski Konkurs Piw Domowych - luty 2008


shlangbaum

Rekomendowane odpowiedzi

Konkurs odbędzie się 15 lutego w Krakusie, ul. Reymonta 15.

 

Ostateczny termin nadsyłania piw to 9 luty.

 

 

Giełda, w ramach której odbędzie się konkurs rozpocznie się o 7:00.

to w końcu 15-go czy 16-go?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 55
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Konkurs odbędzie się 15 lutego w Krakusie' date=' ul. Reymonta 15.[/b']

 

Ostateczny termin nadsyłania piw to 9 luty.

 

 

Giełda, w ramach której odbędzie się konkurs rozpocznie się o 7:00.

to w końcu 15-go czy 16-go?

Chyba 16 bo to sobota :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czy ktoś z szacownej grupy piwowarów będzie prezentował dla ogółu, ew. dla wybranych swoje produkty na giełdzie? Zabieram beczułkę swojego piwa, a z chęcią popróbowałbym piwa innych piwowarów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Oto wyniki II KKPD:

 

Kategoria piwo marcowe:

 

1 Piotr Wypych z Komorowa

2 Jan Krysiak z Chorzowa

3 Krzysztof Zach z Gdańska

4 Mateusz Pająk z Dębicy

5 Marcin Konik-Korn z Krakowa

6 Leszek Piątkowski z Pszowa

 

 

Kategoria weizenbock:

 

1 Piotr Wypych z Komorowa

2 Andrzej Sadownik z Warszawy

3 Krzysztof Zach z Gdańska

4 Jan Krysiak z Chorzowa

 

 

Kategoria schwarzbier:

 

1 Piotr Wypych z Komorowa

2 Wojciech Szała z Poznania

3 Leszek Piątkowski z Pszowa

4 Jan Krysiak z Chorzowa

5 Krzysztof Zach z Gdańska

6 Tomasz Tekielak z Krakowa

 

 

Kategoria outmeal stout:

 

1 Andrzej Smyk z Opalenicy

2 Krzysztof Zach z Gdańska

3 Mateusz Pająk z Dębicy

4 Tomasz Kopyra z Obornik Śląskich

5 Jan Krysiak z Chorzowa

6 Marcin Konik-Korn z Krakowa

 

 

Wszystkim laureatom serdecznie gratuluję :)

 

 

Szczegółowe wyniki, protokół z posiedzenia jury oraz rozdysponowanie nagród zostanie opublikowane po weekendzie po konsultacji ze sponsorami. Również po weekendzie skontaktuję się z laureatami w sprawie wysyłki nagród.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję wszystkim laureatom konkursu. Zwłaszcza Coderowi, którego mistrzostwo jest mi z pewnych względów tym bardziej miłe. :)

Coder - wykonałeś świetną robotę! Przyjmij szczere wyrazy uznania dla Twojego piwowarskiego kunsztu!

 

Osobiście byłem nieco zawiedziony moim ostatnim miejscem wśród piw marcowych, choć w gronie tak znamienitych piwowarów to żadna ujma. Może byłoby trochę lepiej, gdybym nie pomylił piw. No bo okazało się, że zamiast marcowego na konkurs wysłałem pilsa 11 blg. :D Aż jestem ciekaw jego szczegółowej oceny. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście byłem nieco zawiedziony moim ostatnim miejscem wśród piw marcowych, choć w gronie tak znamienitych piwowarów to żadna ujma. Może byłoby trochę lepiej, gdybym nie pomylił piw. No bo okazało się, że zamiast marcowego na konkurs wysłałem pilsa 11 blg. :D Aż jestem ciekaw jego szczegółowej oceny. :)

Szczegółową ocenę oczywiście prześlę, jak na razie uchylę tylko rąbka tajemnicy, że twoje piwo uznano za bardzo dobre, tyle, że nie mieszczące się w stylu marcowe. Swoją drogą jakbyś podał, która to warka, bo z pozostałych po konkursie piw urządziliśmy degustację wśród piwowarów i zapewne chcieliby wyrazić swoje opinie na forum :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczegółową ocenę oczywiście prześlę, jak na razie uchylę tylko rąbka tajemnicy, że twoje piwo uznano za bardzo dobre, tyle, że nie mieszczące się w stylu marcowe. Swoją drogą jakbyś podał, która to warka, bo z pozostałych po konkursie piw urządziliśmy degustację wśród piwowarów i zapewne chcieliby wyrazić swoje opinie na forum :D

Piwo, które omyłkowo trafiło na konkurs miało na kapslu liczbę 100, napisaną niebieskim markerem; opakowanie - bączek 0,33 l. To jest pils 11 Blg o nazwie "Złote" (od koloru piwa).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piwo, które omyłkowo trafiło na konkurs miało na kapslu liczbę 100, napisaną niebieskim markerem; opakowanie - bączek 0,33 l. To jest pils 11 Blg o nazwie "Złote" (od koloru piwa).

Dzięki - teraz już coś wiadomo :D Po odebraniu piwa nadałem mu symbol A6 połączony w tajnej kopercie z Twoim nazwiskiem, pozbawiłem etykiety i zmyłem numer z kapsla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

My polscy piwowarzy mieliśmy małe święto w połowie lutego na KKPW. Odbył się konkurs dyplomy i nagrody miały być przesłane do dwóch tygodni i nic. Minęło 2 miesiące. Tłumaczę to sobie tym, że może wysłane przez Pocztę Polską i dlatego tak długo czekam na przesyłkę. JK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.