Skocz do zawartości

Piwny Kraft - sklep stacjonarny Warszawa, ul. Stalowa 15


Rekomendowane odpowiedzi

kurcze - naprawdę strasznie się cieszę, że wreszcie jakiś porządny sklep w stolycy.

problem tylko polega na tym, że kompletnie mi nie po drodze (praca i dom - ursynów)

dojechać za dnia w tygodniu to jakiś dramat, a w weekendy nie zawsze mam czas.

 

zgłaszam dwie inicjatywy (realizacja dowolnej rozwiązuje mój problem):

- jeden dzień w tygodniu z przesuniętymi godzinami otwarcia (np. do 21)

- zaprzyjaźnione punkty "zrzutu" zamówień w warszawie - po jednym w dzielnicy

 

ostatecznie będę jeździł z walizką na kółkach metrem... ;-)

 

powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obserwuj ruch i sam dojdź do odpowiednich wniosków. nie od razu tłumy w nocy przyjdą, więc pewnie trzeba podejść stopniowo do tematu. (może w ogóle będzie warto przesunąć godziny np. 12-20, bo z rana nie będzie chętnych albo temat w ogóle nie wypali, bo oprócz mnie wszyscy mają po drodze)

 

za siebie mogę mówić, że najczęściej warzę w piątek po pracy, więc środa lub czwartek jest dobrym dniem. z drugiej strony wyobrażam sobie, że taki wieczorny dyżur w piątek może być wybawieniem dla tych zapominalskich, którzy przypominają sobie o czymś w trakcie warzenia.

 

no i opcja z walizką jest dla mnie dość kusząca - zamiast przyjeżdżać samochodem raz na dwa miesiące po 30kg słodu, wpadnę raz w tygodniu metrem po 5kg, ale za to świeżo ześrutowane (i przy okazji ześrutuję castle, których na razie nie ma w ofercie)

Edytowane przez Pun kOmora
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie nowy sklep w Warszawie :) ostnio niestety zamknął sie Piwowar...

Czy coś, poza ześrutowanym słodem, wymaga wcześniejszego zamówienia czy wszystko macie na miejscu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nazwa sklepu wynika chyba z procesu gawonizacji języka polskiego. Ubolewam, że gawonizacja uwiła sobie gniazdo na tym forum.

Ty to tak specjalnie czy przez przypadek? ;)

Edytowane przez Dr2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

chodziłem do szkoły dawno, uczyli jeszcze języka rosyjskiego,uczniem byłem kiepski i leniwym,tak mi zostało do dzisiaj ,piszę jak mi wygodnie,nikogo też się nie czepiam mimo że widzę innych błędy bo to nie jest forum na ten temat

ale pamiętam jak byliśmy opierdzielani że zdania nie zaczyna się od A

 

 

Tę żenadę pozwoliłem sobie nazwać "gawonizacją języka polskiego". Mam nadzieje, że określenie to nie przejdzie do historii języka polskiego. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

A czy komuś,poza mną, jeszcze to przeszkadza? Mam nadzieję, że tak.

Tak,mam nadzieję że jeszcze komuś przeszkadzasz na tym forum swoim czepialstwem

Nie wiem czy wiesza ale są fora tematyczne na temat języka polskiego i tam możesz ubolewać sobie nad gawonizacją

Czep się jakiej bliższej rodziny

Widzę ostatnio wysyp dziwnych ludzi na forum , począwszy od takich co chcą oglądać brzuchy do prosiaków i cała kupa po między nimi  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ode mnie duży plus dla sklepu.

 

Zamawiałem jeszcze w czasie, gdy były problemy z rejestracją na adresy gmail (problem podobno już rozwiązany).

 

Właściciel ręcznie przepychał do mnie maile i wysłał zamówienie w dniu złożenia - jak dla mnie ogromny plus za zaangażowanie (nie mówiąc już o tempie realizacji zamówienia)

 

Jak popracujecie jeszcze trochę nad asortymentem, to się przerzucam na lokalny sklep ze swoimi zakupami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.