Skocz do zawartości
Piwny Kraft

Piwny Kraft - sklep stacjonarny Warszawa, ul. Stalowa 15

Rekomendowane odpowiedzi

Za mną podwójne zakupy w Piwnym  Krafcie-raz w sklepie stacjonarnym i raz wysyłkowo (via paczkomat). Sklep stacjonarny w klimatycznym miejscu, sam lokal też w klimacie, obsługa sympatyczna, sprzedawca nie bał się powiedzieć "nie wiem" zamiast płodzić androny byleby sprzedać. Dla mnie to plus. Wysyłkowo realizacja sprawna, pakowanie OK, termometr przyszedł cały. Ogólnie żałuję, że swoich pierwszych kroków w kwestii sprzętu tam nie skierowałem, zawsze warto wspierać lokalny biznes.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wczoraj po raz kolejny dokonałem zakupów w tym sklepie. Zamówione przez internet z odbiorem osobistym. Za każdym razem wszystko się zgadzało. Szczerze polecam ten sklep!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dziś ode mnie duży minus dla sklepu stacjonarnego. Niestety nie da się zrobić zakupów (słód + chmiel) bez wcześniejszego zamówienia przez internet. Faktycznie na stronie www jest informacja o tym, ale nie każdy idąc do sklepu wchodzi na stronę. Jakiś czas temu była informacja, że nie można kupić w sklepie stacjonarnym słodu śrutowanego, bez wcześniejszego zamówienia. Nie powiem, bo mi plany piwowarskie na weekend niestety ta "zasada" zepsuła. Szkoda, że sprzedawca nie mógł poświęcić kilku minut na zważenie słodu i jego sprzedanie. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
3 godziny temu, Pindin napisał:

Faktycznie na stronie www jest informacja o tym, ale nie każdy idąc do sklepu wchodzi na stronę.

To niech wchodzi.

Kupuję w tym sklepie i zawsze wszystko gra jak w zegarku Krychowiaka.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja też jestem MEGA zadowolony ! Polecam. 

Zdarzyło się, że zamawiałem tego samego dnia, kiedy odbierałem i nie było problemu. Widocznie było mniej klientów danego dnia i sprzedawca zdążył ześrutować słody.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja też jestem częstym klientem tego sklepu i nigdy nie było problemów, aczkolwiek ostatnio korzystam z przesyłki.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta