Skocz do zawartości

Piwny Kraft - sklep stacjonarny Warszawa, ul. Stalowa 15


Rekomendowane odpowiedzi

Paweł, zerknij na to:

http://pakowarkiprozniowe.pl/pl/p/Worki-Moletowane-Do-Pakowania-Prozniowego-150x350mm-15x35cm-100szt/277

 

To są 90um grubości. Cenowo też wygląda całkiem spoko. Do 100g paczek 1 taki worek podzielisz na 3 czyli dostaniesz worek wielkości 15x11,5 cm. Wydaje mi się, że taka wielkość wystarczy do zapakowania 100g chmielu. Wtedy 1 woreczek do 100g chmielu wychodzi Ci za 11 groszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Prośba do wszystkich klientów o wcześniejsze zamawianie ześrutowanych słodów. Można to zrobić przez sklep, maila, czy telefonicznie. Najlepiej dzień przed planowanym odbiorem. Jeśli ktoś chciałby "od ręki" w sklepie stacjonarnym zakupić ześrutowane słody, niestety czasem z przykrością muszę odmówić. Po prostu pierwszeństwo ma realizacja wcześniejszych zamówień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękując za szybka realizację zamówienia, jak zwykle :) mam pytanie- czy ta partia słodu whisky z CM od początku była taka mało torfowa?

Wczoraj zacierany stout, który miał być "whisky" 70% zasypu będzie "smoked" :( W całym domu pachnie ogniskiem i kiełbasą ale niestety żadnych spalonych kabli, asfaltu czy podkładów kolejowych :(

Czy ze słodami wędzonymi zawsze taka loteria?

Edytowane przez jerzdna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękując za szybka realizację zamówienia, jak zwykle :) mam pytanie- czy ta partia słodu whisky z CM od początku była taka mało torfowa?

Wczoraj zacierany stout, który miał być "whisky" 70% zasypu będzie "smoked" :( W całym domu pachnie ogniskiem i kiełbasą ale niestety żadnych spalonych kabli, asfaltu czy podkładów kolejowych :(

Czy ze słodami wędzonymi zawsze taka loteria

 

Trudno powiedzieć. Jeśli chodzi o Castle Malting mam w ofercie tylko najmocniejszą wersję słodu Whisky, z fenolami na poziomie 30-45 ppm. Jak do tej pory nikt nie zgłaszał problemów. Sam osobiście nie warzę wędzonych piw, więc trudno mi się odnieść. Może warto poczekać, aż piwo dojrzeje, wtedy można będzie ocenić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękując za szybka realizację zamówienia, jak zwykle :) mam pytanie- czy ta partia słodu whisky z CM od początku była taka mało torfowa?

Wczoraj zacierany stout, który miał być "whisky" 70% zasypu będzie "smoked" :( W całym domu pachnie ogniskiem i kiełbasą ale niestety żadnych spalonych kabli, asfaltu czy podkładów kolejowych :(

Czy ze słodami wędzonymi zawsze taka loteria?

Niemożliwe. Ten słód nie ma wahań. CM robi też słód wędzony bukiem, może przez pomyłkę taki dostałeś.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dziękując za szybka realizację zamówienia, jak zwykle :) mam pytanie- czy ta partia słodu whisky z CM od początku była taka mało torfowa?

Wczoraj zacierany stout, który miał być "whisky" 70% zasypu będzie "smoked" :( W całym domu pachnie ogniskiem i kiełbasą ale niestety żadnych spalonych kabli, asfaltu czy podkładów kolejowych :(

Czy ze słodami wędzonymi zawsze taka loteria

 

 

Trudno powiedzieć. Jeśli chodzi o Castle Malting mam w ofercie tylko najmocniejszą wersję słodu Whisky, z fenolami na poziomie 30-45 ppm. Jak do tej pory nikt nie zgłaszał problemów. Sam osobiście nie warzę wędzonych piw, więc trudno mi się odnieść. Może warto poczekać, aż piwo dojrzeje, wtedy można będzie ocenić.

sam juz nie wiem . dzisiaj lekkie zapachy torfowe po otwarciu skrzynki styropianowej pojawily sie ale nadal ognisko dominuje. poczekam i dam znac jak na nast etapach...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Przyznam ze zrobiłem u was zakupy przez przypadek lecz dołączę do grona waszych stałych klientów.Po pierwszej transakcji zasługujecie na duży plus.

Jestem naprawdę zadowolony z terminu realizacji zamówienia , zamawiałem w poniedziałek a paczka dziś jest u mnie, niczego nie brakuje,przysłane surowce są wysokiej jakości.Jedyna rzecz do której mógłbym się przyczepić to rzecz na która nie macie bezpośrednio wpływu a jest nią to jak kurier traktuje powierzona mu paczkę.Karton najprawdopodobniej był mocno poniewierany przez przewoźnika a świadczy o tym jego stan i to ze paczka została oklejona kurierska firmowa taśmą aby skleić rozdarcie :( . Miałem pewność ze w przesyłce nie ma nic co mogłoby nie przetrwać wiec ją przyjąłem lecz przy podobnej sytuacji odmówię i będę reklamował u przewoźnika.

Dziękuję za udane zakupy :) na pewno wrócę :):beer: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
Czy ze słodami wędzonymi zawsze taka loteria?

Hej Jerzdna, jak tam aromaty torfowe w twoim piwie? Moja druga wersja torfowego stouta też taka ogniskowo szynkowa wyszła (słód kupiony w marcu). Fakt, że piwo rozlałem 3 tyg temu i dopiero co się nagazowało, więc się zastanawiam, czy nie jest to kwestia czasu.

Edytowane przez Mates
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Czy ze słodami wędzonymi zawsze taka loteria?

Hej Jerzdna, jak tam aromaty torfowe w twoim piwie? Moja druga wersja torfowego stouta też taka ogniskowo torfowa wyszła (słód kupiony w marcui. Fakt, że piwo rozlałem 3 tyg temu i dopiero co się nagazowało, więc się zastanawiam, czy nie jest to kwestia czasu.
Ahoj. U mnie też ognisko i torf. Podczas zacierania aromatów od-torfowych "null", na szczęście po ponad 3 tyg fermentacji wyszło trochę asfaltu, jodyny itp. Podrzucę za jakiś czas do Depozytu :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem napisać "ogniskowo-szynkowa" - poprawiłem w ed. Choć nie mówię, trochę torfu też wyczułem, ale mniej niż spodziewane.

Chętnie przygarnę :)

Edytowane przez Mates
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem napisać "ogniskowo-szynkowa" - poprawiłem w ed

 

Muszę stwierdzić, że już druga butelka z tej warki jest wyraźnie torfowa. Więc zwracam honor słodowi. No ale nie rozumiem skąd taki efekt że raz szynka, raz papa. 

Edytowane przez Mates
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Prośba do wszystkich o wcześniejsze planowanie zakupów i zamawianie przez internet, telefonicznie lub mailowo dzień wcześniej. Ze względu, że na FB nie zaglądam zbyt często proszę o nie składanie zamówień na Facebooku.



Zamówienia na ostatnią chwilę (nawet w sklepie stacjonarnym) będą realizowane na dzień następny. Dotyczy to to również słodów nieśrutowanych. Jutro, czyli sobota sklep czynny normalnie: 10-14. W poniedziałek także otwarte w godz. 10-18.


Edytowane przez Piwny Kraft
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Zamówienie powyżej 150 zł - przesyłka paczkomatem gratis. Ze względu na rozmiary nie ma możliwości wysyłki fermentorów.

Płatność jak na razie przelewem. Niebawem wejdą płatności internetowe oraz wysyłka kurierem.

Czy ta opcja jest jeszcze aktualna?

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Zamówienie powyżej 150 zł - przesyłka paczkomatem gratis. Ze względu na rozmiary nie ma możliwości wysyłki fermentorów.

Płatność jak na razie przelewem. Niebawem wejdą płatności internetowe oraz wysyłka kurierem.

Czy ta opcja jest jeszcze aktualna?

Pozdrawiam.

 

Już nieaktualna, ale jest rabat 5% przy jednorazowym zamówieniu powyżej 200 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.