Skocz do zawartości

Piwny Kraft - sklep stacjonarny Warszawa, ul. Stalowa 15


Rekomendowane odpowiedzi

Zapraszam na otwarcie nowego sklepu dla piwowarów domowych w Warszawie. Sklep mieści się przy. ul. Stalowej 15. Dosłownie 5 minut piechotą od stacji metra Dworzec Wileński. Sklep stacjonarny czynny już od jutra, czyli 16.04.2015 od godz 10.00.

 

Sklep interentowy:

http://www.piwnykraft.pl/

 

Strona na FB:

https://www.facebook.com/piwnykraftwarszawa

 

W ofercie:

 

słody Wayermann i Strzegom;

chmiele z USA: Cascade, Simcoe oraz Citra. Z Wielkiej Brytanii: Fuggles i East Kent Goldings. Plus przekrój chmieli z polskich upraw: Marynka, Lubelski, Sybilla, Magnum, Hallertauer Tradition, Perle. Wszystko zbiór 2014;

dla początkujących i trochę bardziej zaawansowanych brewkity Gozdawy, m.in.: Pale Ale, Special Bitter, Pszeniczne. Altbier, Imperial IPA, English IPA, American Gold Ale, American West Coast, itd;

standardowo oczywiście: ekstrakty słodowe (w proszku i w syropie), glukoza, laktoza, dodatki, akcesoria, chemia (pirosiarczyn sodu oraz wodorotlenek sodu) oraz wiele innych.

drożdże takich firm jak: Fermentis, Lallemand, oraz Gozdawa.

 

godz. otwarcia:

pon.-śro. 10-18
czw.-pią. 12-20
sob. 10-14

 

7.jpg

 

1.jpg

 

6.jpg

 

Zapraszam.

Edytowane przez Piwny Kraft
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano dziś, 14:47

 

Sklep stacjonarny czynny już od jutra, czyli 15.04.2015

Coś przespałem  :cool: ?

 

aaa ,z tego czepialstwa zapomniałem,jest słód Grodziski i czy śrutujecie ?

 

dobra,dalej się czepiam    :smilies:   czemu jako tło macie cmentarz ???? jakoś mało piwnie przynajmniej mi się to kojarz 

piwo = miłe skojarzenia 

cmentarz = nie miłe skojarzenia 

Edytowane przez Gawon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie chcecie czekać na śrutowanie słodu, zapraszam do napisania maila: co i ile zamawiacie. Towar będzie czekał już przygotowany. Piszcie na:

 

sklep@piwnykraft.pl

 

Cennik:

http://przeklej.org/file/fr6DAq/PIWNY.KRAFT.CENNIK.pdf

Edytowane przez Piwny Kraft
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w końcu jakiś sklep stacjonarny w stolicy! Dawno na to czekałem. Tak był tylko piwodziej. Napewno wstąpie kiedyś. Mam nadzieję, że ceny będą standardowe, wtedy będzie lepiej niż idealnie :)

nie tylko piwodziej ,piwowar ,centrum domowych alkoholi i coś tam jeszcze by się znalazło 

fakt że nie są to jakieś wybitne sklepy ,bardzie je traktowałem jako ratunek w razie co 

 

ceny    :okey:

 

przewidujecie jakieś programy lojalnościowe ? 

Edytowane przez Gawon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do rozwoju oferty jak najbardziej. Będą klienci, to i z czasem będzie więcej towaru. Co do cen myślę, że jak na Warszawę nie jest najgorzej. Szczególnie, że jak ktoś jest z okolic to wiadomo nie musi płacić za przesyłkę. Niebawem będzie strona, więc łatwiej będzie można się zorientować co jest, a czego nie ma.

Jak macie jakieś propozycje, coś w stylu przechowywania i nieodpłatnej wymiany gęstwy albo wymiana piw domowych między piwowarami, da się to zorganizować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niechybnie nawiedzę niebawem.

 

Tylko kraft....  jakoś tak nie po naszemu :/ . Nie można to było na przykład Słód Chmiel i Drożdże? Albo Ferment Piwny? Czy dajmy na to Piwny Sam? Warz to Sam ewentualnie Uwarzaj ;) ?

 

Jakieś receptury firmowe?

Edytowane przez chmielewski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Tylko kraft....jakoś tak nie po naszemu

 ale tam nie jest Tylko ,jest Piwne ,nazwa jak nazwa ,byłem ,wszystko OK można polecić 

 

Piwne Kraft, powiadasz? Widzisz inaczej?  

 

Nazwa jak nazwa, jednemu wisi, dla drugiego ważne jest, że zdanie zaczyna się wielką literą, kończy kropką, a przecinki stawia po wyrazie, a nie po spacji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem nazwa dobra - dość szczegółowo wskazuje na tematykę. Więc nie wiem w czym problem. Postarałbym się jedynie o reklamę, np. bitwy piwne czy coś takiego. Ważniejsze jest to, że sklep jest warty polecenia.
Byłem, kupiłem, polecam,  Myślę że w 80-90% zakupów przerzucę się na miejscowy sklep.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie problem Xotern, tylko moja prywatna opinia. Uważam, że nazwa jest niezbyt udaną stylistycznie ani brzmieniowo zbitką. Piwna siła? To szczegółowo wskazuje na tematykę? No nie wiem...

 

Niemniej nie neguję konkurencyjności oferty sklepu, sam na pewno zakupię na Stalowej co nieco. A właścicielowi życzę szybkiego rozkręcenia się działalności, które w obliczu coraz bardziej niepijalnych wielkobrowarnianych wyrobów piwopodobnych wróżę.

Edytowane przez chmielewski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

że zdanie zaczyna się wielką literą

 

A właścicielowi życzę

 

chodziłem do szkoły dawno, uczyli jeszcze języka rosyjskiego,uczniem byłem kiepski i leniwym,tak mi zostało do dzisiaj ,piszę jak mi wygodnie,nikogo też się nie czepiam mimo że widzę innych błędy bo to nie jest forum na ten temat

ale pamiętam jak byliśmy opierdzielani że zdania nie zaczyna się od A

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.