Skocz do zawartości

Beer Wars - film dokumentalny


darko

Rekomendowane odpowiedzi

Obejrzałem wczoraj. Ciekawy film - historia wojny piwnej opowiadana przez abstynentkę:beer:

 

Trójstopniowa dystrybucja w tym wydaniu, wygląda na zupełnie wynaturzoną, ale jestem ciekaw jak to wygląda w rzeczywistości, bo coś to mi trąci Michael'em Moore.

 

Zgadzam się ze Zbyszkiem - Moonshot, to przykład kopania się z koniem, efekt jest do przewidzenia. Natomiast największe wrażenie robi na mnie Dogfish - super sprawa i przykład jak Amerykanie potrafią realizować marzenia. Przejrzałem sobie ich stronę internetową i wygląda na to, że chłopaki idą pełną parą i to całkiem pod prąd.

Ktoś próbował ich piwa może? Na sąsiednim forum jest kilka opini i raczej w klimacie dużej sensacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 53
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Czyli Rhonda dostała BANA od rządu na alkohol z dodatkiem kofeiny - co zresztą na całym świecie chyba się stało, bo głośno było o tym, że nie wolno pić wódki z redbullem.

Chyba nie chodzi o kofeinę, ale o to że nie można mieszac alkoholu z napojami izotonicznymi a redbul i jemu podobne takie wlaśnie są.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli Rhonda dostała BANA od rządu na alkohol z dodatkiem kofeiny - co zresztą na całym świecie chyba się stało' date=' bo głośno było o tym, że nie wolno pić wódki z redbullem.[/quote']

Chyba nie chodzi o kofeinę, ale o to że nie można mieszac alkoholu z napojami izotonicznymi a redbul i jemu podobne takie wlaśnie są.

Redbull nie jest izotonikiem, tylko tzw. energetykiem. Chodzi o to, że podnosi ciśnienie. Alkohol również i może to doprowadzić do zapaści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ściągnąłem dokładnie te napisy i dokładnie ten film. Problem jest w tym, że napisy ciągle się spóźniają.. w czasie oglądania 15min trzy razy korygowałem o około 250 klatek wstecz.. dziwne, bo ciągle się nie zgadzają..

Jakby ktoś jeszcze miał taki problem - tak się dzieje jak z inną częstotliwością klatek na sekundę jest film i z inną napisy. Należy zmienić odtwarzacz lub zmienić częstotliwość wyświetlania napisów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.