Skocz do zawartości

II Międzynarodowy KPD


wena

Rekomendowane odpowiedzi

Podobnie jak przedmówcy, jestem zadowolony a koszulka na wymiar :). Refraktometr (mój też był prezentem) jako, że jest to prezent/nagroda zostawię nie dotykany i kiedyś przyjdzie czas na niego. Pokal dla Żony a kufel dla mnie :P . Dziękuję :)

post-6562-0-43492600-1436469240_thumb.jpg

Edytowane przez GB...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy konkurs i od razu finał. Nie jest źle.

Ale tak przy okazji przyszło mi do głowy takie pytanie: czy sędziowie nie boją się pić tych piw niewiadomego pochodzenia? Jak bym się trochę bał. Od kolegi wypiję, bo wiadomo czego można się spodziewać, ale jakbym znalazł na ulicy butelkę z napisem piwo domowe, to bym nie wypił. Przy tylu wysłanych piwach zawsze może trafić się jakieś tefne. Ktoś mógł np. się pomylić i wysłać jakąś truciznę, ktoś mógł wysłać piwo zepsute i zakażone trującą pleśnią, ktoś mógł być złośliwy i napluć do tego piwa albo jeszcze gorzej. Chyba nie nadawałbym się na sędziego. 

Edytowane przez Sinister
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak jak kolega wyżej. Pierwszy konkurs i 7 miejsce w finale Witbiera. Dziękuje ekipie za zorganizowanie konkursu i możliwość podwiezienia piwa po terminie.

 

 

ktoś mógł być złośliwy i napluć do tego piwa albo jeszcze gorzej.

 

Przy tym co spożywamy w produktach spożywczych na co dzień to to raczej nic ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dotarła metryczka za Witbiera. To był mój pierwszy konkurs i byłem bardzo podekscytowany. Dzięki!

 

Po ogólnym wrażeniu "słaby reprezentant stylu z drobnymi wadami" w mojej metryczce zacząłem zastanawiać się jak bardzo niewitbirowe musiały być piwa, które nie weszły do finału :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

 

A jest szansa na metryczkę ze Stoutów? Dostałem tylko od Wit'a.

Przecież stoutów nie było w konkursie.

Chyba, że chodzi Ci o wędzonkę?

Metryczki są już w prawie 100% wysłane.

 

 

Przepraszam, moja wędzonka to był stout i dlatego tak napisałem :) Chodziło mi oczywiście o wędzonkę :) Ok dzięki za informacje, cierpliwie czekam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Komisja Techniczna weryfikuje konkursy po otrzymaniu od organizatora potwierdzenia spełnienia warunków.

Szczegóły wymagań są tutaj (u dołu strony).

 

Bardzo nieprecyzyjna jest Twoja odpowiedź :) A właściwie nie zawiera odpowiedzi na zadane pytanie :) Można się jedynie domyślać, że organizator nie dostarczył wszystkiego do weryfikacji. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Organizator dostarczył wszystko już dawno, ale wtedy była stara komisja. Teraz zostało powtórnie wysłane.

 

Napisałem to poniekąd prowokacyjnie, bo wiem że organizator dopełnił formalności ;) Tym bardziej nie wiem co znaczyła odpowiedź bimbelta :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.