Skocz do zawartości

Serdecznie witam


pablo

Rekomendowane odpowiedzi

Piwo już dawno zaczęło mi się kojarzyć ze słodem a nie z chmielem. Ze smakami różnymi a nie wciąż (prawie) takimi samymi. Z domowym zajęciem a nie półką sklepową.

 

Choć czytałem tu i ówdzie o wytwarzaniu piwa, to jednak niedawne odwiedziny Browaru Zamkowego w Cieszynie przy okazji Brackiej Jesieni 2009 postawiły kropkę nad "i".

 

Zapadła decyzja: Sam nawarzę piwa!

 

Potem sprawy potoczyły się szybko. Intensywny kurs ma forach. Sprzęt podstawowy (Zestaw startowy BA). Pierwszy zestaw z ekstraktów (Prawdziwe bursztynowe z BA). Pierwsze warzenie. Pod koniec tego tygodnia butelkowanie.

 

Dodatkowo cieszy mnie obecność na forum piwowarów z mojej okolicy. Tu pozdrowienia dla dori i gesio0 :D.

 

Parę słów jeszcze o samym forum. Bardzo mi się podoba forma w jakim jest prowadzone. Widać duży wkład moderatorów i administracji w utrzymaniu odpowiedniego poziomu dyskusji.

 

Pozdrawiam

Edytowane przez pablo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak miło powitać sąsiada :D Ekipa Śląska Cieszyńskiego rośnie w siłę!!! Mam nadzieję, że kiedyś spotkamy się w "realu".

 

Gratuluję podjęcia jedynie słusznej decyzji. Teraz pora na zacieranie, oczywiście możesz zawsze liczyć na pomoc :)

 

Pozdrawiam i życzę powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za serdeczne powitanie.

 

No PABLO , ale posłodziłeś dyrekcji, wiesz jak zacząć. Życzę tylko udanych warek.

Jak ktoś uwarzy dobre piwo - chwalimy, jak się nie uda - podpowiadamy lub pomagamy by kolejne było lepsze. Stosuję tą samą zasadę :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.