Jump to content

Recommended Posts

Cześć wszystkim!

 

Jestem Wiktor i studiuję na Politechnice Gdańskiej. Moja malutka miłość do piwa zaczęła się od dobrze wyposażonego sklepu alkoholowego niedaleko domu, gdzie zaczynałem od wszystkich możliwych pszenic, aby w miarę upływu czasu szukać co raz to nowych wrażeń w piwie.

 

Od jakiegoś tygodnia mam myśl o tym aby samemu zacząć warzyć, ale niestety wiem jak to ze mną bywa i znam swoje skłonności do słomianego zapału, dlatego postawiłem sobie za cel wyedukować się jak najwięcej, kupić parę książek. Jeśli po miesiącu mój zapał nie zmaleje to kupię jakiś prosty zestaw dla zielonki w temacie i spróbuję co tam mi wyjdzie. Po części pomysł motywuję tym, że nie chcę wtopić kasy w sprzęt do czegoś na czym się jeszcze kompletnie nie znam.

 

Jeszcze raz siema!

Link to post
Share on other sites

Kolego żadne książki Ci są nie potrzebne :) poczytaj tutejsze forum lub browar.biz i na start wszystkiego się dowiesz...Wiedza użytkowników tych portali jest ogromna  i nie pozwolą Ci zginać na początku drogi piwowarskiej :beer: pozdrawiam i życzę zapału potrzebnego do wkroczenia w świat piwowarstwa domowego.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.