Skocz do zawartości

Potrzebna pomoc za atrakcyjny rewanż


sailor62

Rekomendowane odpowiedzi

Mieszkam w Polkowicach . Kilkanaście lat temu zaraziłem się piwowarstwem . Robię wina  ,nalewki ,torty .Zakochałem się w  borówce  amerykanskiej . Bardzo proszę  ,żeby ktoś z kolegów  wymienił się ze mną  .  Potrzebuję  dwie sadzonki  chmielu  (jedną  aromatyczną ,drugą goryczkową  ) bo w  naszej  kochanej  Polsce  jeszcze  nikt  nie  wpadł na pomysł  biznesowy  sprzedawania sadzonek po  sklepach typu  Obi ,Castorama  itp. Obiecywał mi  jeden pan ,który ma  rodzinę w  Wielkopolsce  ,że  przywiezie mi  karpy  ,ale  okazał   się  niesolidny  .Nie  chcę  kupować na  allegro  ,bo  moje  wnętrze się   buntuje jak mam wydać  20  zł  za  5 centymetrów  patyka  . Stać  mnie  ,ale  się  buntuje . W  zamian  oferuję  wino   z dzikiej  róży  rocznik 1995  , wino z  ciemnego winogronu ,wiśni ,czarnej  porzeczki  - roczniki  2011 ,2012  ,tort czekoladowy  z  wiśniami  , chleb  domowy  na  zakwasie  (różne  )  ,albo pomoc przy  sadzeniu  borówki  amerykańskiej  .Co  kto  chce  ,ale  uczciwie . Możemy  też wybrać  się  na  żagle . Zapomniałem  jeszcze  o nalewce  z  pigwy  i  wiśniówce  .Wszystko domowe  100  %  naturalne .Ja  też  .  Katolik ,homofob,ulepiony  z polskiej  gliny . Mój telefon  664 08 38 54 . Darek Boroń , lat  53  .Proszę  pomóżcie bo  zaraz wiosna i  kolejny  rok mi  ucieknie . Proszę  dzwonić  ,bo  rzadko  siadam do  komputera  (nie to  pokolenie ).

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie pomogę bo nie mam,ale towary wymienne ciekawe :)

 

 

nikt  nie  wpadł na pomysł  biznesowy  sprzedawania sadzonek po  sklepach typu  Obi ,Castorama  itp.
 

biznesowy ? no właśnie nie bardzo,ile osób potrzebuje chmielu ? duża część sadzi jako ozdoba,albo że by zakryć coś nim ale to dziki wystarczy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ł

O jeden dzień za późno napisałeś , dziś przez Polkowice przejeżdżałem , coś by tam podrzucił bym .

Szkoda ,tym bardziej ,że chyba widzę cię na wodzie .Temat aktualny .Mogłem dawno napisać ,ale lepiej póżno niż wcale ,jakby co to daj znać . Płyniesz gdzieś ?Skąd jesteś? Ja szukam chętnych żeby spłynąć całą Wislę .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.