Skocz do zawartości

Witam wszystkich znajomych i nieznajomych


Marusia

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

Pod tym samym nickiem można spotkać mnie głównie na www.browar.biz, zatem część z Was mnie dobrze zna:)

Witam zatem głównie użytkowników, którzy na biz nie zaglądają;)

 

Przyznam szczerze, że do zalogowania się na tej zaprzyjaźnionej stronce skusiła mnie MAPA. Tomek, pomysł rewelacyjny, może za jakiś rok na odwieczne pytanie prasy "ilu jest w Polsce piwowarów domowych" będzie można w końcu odpowiedzieć - bo widzę, że nie tylko mnie mapka skusiła i browary przyrastają lawinowo:)

 

Pozdrawiam i do zobaczenia na Warsztatach (o których będę informować w osobnym temacie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam zatem głównie użytkowników, którzy na biz nie zaglądają;)

Ożesz Ty niedobra kobieto!! Sety nie przywitasz?? :)

WITAJ! :)

 

Przyznam szczerze, że do zalogowania się na tej zaprzyjaźnionej stronce skusiła mnie MAPA. Tomek, pomysł rewelacyjny...

Mapa fajna jest. Ale cholera nikt z lubelskiego się nie rejestuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za powitania i za docenienie etykiet - dzieł Slavoya - właśnie opracował kolejną, do warki nr 83 (warka 84 i warka 85 jeszcze w fermentorach, więc, żeby nie zapeszać, etykiet nie ma jeszcze:D)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za powitania i za docenienie etykiet - dzieł Slavoya - właśnie opracował kolejną, do warki nr 83

A właśnie, pół dnia mi to chodziło po głowie :(

Z wielką przyjemnością wrzuciłbym do galerii- czy mógłbym liczyć na wersje elektroniczne do upublicznienia ?

Wasze etykiety to jedne z najorginalniejszych i nie ma tu nic z cukierkowania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko :(

Etykiety chętnie podrzucę do publikacji, ale najpierw muszę sam dojśc z nimi do ładu składu i zaktualizować wreszcie stronkę z nimi.

Etykiety rodzą się same - przekopuję net i pomysły się rodzą. Czasem siedzę po parę godzin, a czasem, przyznam szczerze dodaję tylko napisy do jakiegoś obrazku :)

 

PS. jak to się nie wtrącam? Następna warka to ma być (i już!) Zambezi Premium!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.