Jump to content
Sign in to follow this  
Marusia

Witam wszystkich znajomych i nieznajomych

Recommended Posts

Cześć,

Pod tym samym nickiem można spotkać mnie głównie na www.browar.biz, zatem część z Was mnie dobrze zna:)

Witam zatem głównie użytkowników, którzy na biz nie zaglądają;)

Przyznam szczerze, że do zalogowania się na tej zaprzyjaźnionej stronce skusiła mnie MAPA. Tomek, pomysł rewelacyjny, może za jakiś rok na odwieczne pytanie prasy "ilu jest w Polsce piwowarów domowych" będzie można w końcu odpowiedzieć - bo widzę, że nie tylko mnie mapka skusiła i browary przyrastają lawinowo:)

Pozdrawiam i do zobaczenia na Warsztatach (o których będę informować w osobnym temacie)

Witam zatem głównie użytkowników, którzy na biz nie zaglądają;)

Ożesz Ty niedobra kobieto!! Sety nie przywitasz?? :)

WITAJ! :)

Przyznam szczerze, że do zalogowania się na tej zaprzyjaźnionej stronce skusiła mnie MAPA. Tomek, pomysł rewelacyjny...

Mapa fajna jest. Ale cholera nikt z lubelskiego się nie rejestuje...

Dzięki za powitania i za docenienie etykiet - dzieł Slavoya - właśnie opracował kolejną, do warki nr 83 (warka 84 i warka 85 jeszcze w fermentorach, więc, żeby nie zapeszać, etykiet nie ma jeszcze:D)

Dzięki za powitania i za docenienie etykiet - dzieł Slavoya - właśnie opracował kolejną, do warki nr 83

A właśnie, pół dnia mi to chodziło po głowie :(

Z wielką przyjemnością wrzuciłbym do galerii- czy mógłbym liczyć na wersje elektroniczne do upublicznienia ?

Wasze etykiety to jedne z najorginalniejszych i nie ma tu nic z cukierkowania :)

Naradzę się z mężem i dam znać:(

Ogólnie to zgrana z nas paczka - on mi się nie wtrąca w warzenie, a ja mu się nie wtrącam w mycie butelek i tworzenie etykiet:D

Siemanko :(

Etykiety chętnie podrzucę do publikacji, ale najpierw muszę sam dojśc z nimi do ładu składu i zaktualizować wreszcie stronkę z nimi.

Etykiety rodzą się same - przekopuję net i pomysły się rodzą. Czasem siedzę po parę godzin, a czasem, przyznam szczerze dodaję tylko napisy do jakiegoś obrazku :)

PS. jak to się nie wtrącam? Następna warka to ma być (i już!) Zambezi Premium!