Skocz do zawartości

Cześć wszystkim


udarr

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

los chciał, że dopiero teraz zauważyłem ten dział a na forum już jakiś czas jestem, korzystałem już z Waszego doświadczenia i porad w dziale receptur i piaskownicy, a wcześniej się nie przywitałem. Także mam nadzieję, że lepiej późno niż wcale.

 

Jak widać po lewej jestem (jeszcze) związany z Wrocławiem. Piwo, podkreślam - piwo, zacząłem pić jakiś rok temu. Od tego czasu ilość koncerniaków praktycznie ograniczyłem do niezbędnego minimum (spotkania ze znajomymi, którzy są po złej stronie mocy). W międzyczasie zainteresowałem się piwowarstwem domowym, długo z tym zwlekałem ale w końcu zakupiłem sprzęt do zacierania jakiś miesiąc temu. Aktualnie uwarzone dwie warki, AIPA będzie rozlewana w piątek, Weizen myślę, że w połowie przyszłego tygodnia. W planach oczywiście warzenie kolejnych piw jak tylko zwolnią się fermentory chociaż widzę, że dwa mi na długo nie wystarczą, już żałuję zakupu gara 30-litrowego...

 

Mam nadzieję, że sporo się tutaj nauczę, jak już uznam, że moje piwa są godne szerszej publiczności chciałbym by ktoś je ocenił i podpowiedział co robię źle więc może pojawię się na jakimś spotkaniu we Wrocławiu lub Warszawie, którą często odwiedzam. 

 

Pozdrawiam,

Kuba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiesz, chodzi o to, że nie każdy pub czy bilard mają w ofercie dobre piwo i czasami nie ma wyboru. Przy spotkaniach domowych staram się zawsze kupić coś chociaż odrobinę lepszego żeby inni byli w stanie popróbować i żeby nie był to dla nich zbyt duży przeskok typu Lech -> Atak Chmielu bo już wiem, że to nie zachęca i należy to robić stopniowo.

Edytowane przez udarr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.