Jump to content

Cześć wszystkim


udarr
 Share

Recommended Posts

Cześć,

 

los chciał, że dopiero teraz zauważyłem ten dział a na forum już jakiś czas jestem, korzystałem już z Waszego doświadczenia i porad w dziale receptur i piaskownicy, a wcześniej się nie przywitałem. Także mam nadzieję, że lepiej późno niż wcale.

 

Jak widać po lewej jestem (jeszcze) związany z Wrocławiem. Piwo, podkreślam - piwo, zacząłem pić jakiś rok temu. Od tego czasu ilość koncerniaków praktycznie ograniczyłem do niezbędnego minimum (spotkania ze znajomymi, którzy są po złej stronie mocy). W międzyczasie zainteresowałem się piwowarstwem domowym, długo z tym zwlekałem ale w końcu zakupiłem sprzęt do zacierania jakiś miesiąc temu. Aktualnie uwarzone dwie warki, AIPA będzie rozlewana w piątek, Weizen myślę, że w połowie przyszłego tygodnia. W planach oczywiście warzenie kolejnych piw jak tylko zwolnią się fermentory chociaż widzę, że dwa mi na długo nie wystarczą, już żałuję zakupu gara 30-litrowego...

 

Mam nadzieję, że sporo się tutaj nauczę, jak już uznam, że moje piwa są godne szerszej publiczności chciałbym by ktoś je ocenił i podpowiedział co robię źle więc może pojawię się na jakimś spotkaniu we Wrocławiu lub Warszawie, którą często odwiedzam. 

 

Pozdrawiam,

Kuba

Link to comment
Share on other sites

No wiesz, chodzi o to, że nie każdy pub czy bilard mają w ofercie dobre piwo i czasami nie ma wyboru. Przy spotkaniach domowych staram się zawsze kupić coś chociaż odrobinę lepszego żeby inni byli w stanie popróbować i żeby nie był to dla nich zbyt duży przeskok typu Lech -> Atak Chmielu bo już wiem, że to nie zachęca i należy to robić stopniowo.

Edited by udarr
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.