Skocz do zawartości

coke cola


Rekomendowane odpowiedzi

Panowie wrzućcie na luz trochę się nie przyjemnie zrobiło tymi wyzwiskami, najazdami na miejscowości (co jest bardzo szczeniackie) oraz wycieczki osobiste.

 

Tak, masz rację. Nie napisałbym o tym Grodzisku gdyby kolega Super Kebab umiał normalnie odpowiedzieć, bez żadnych personalnych docinek. 

Edytowane przez Deathhammer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Panowie wrzućcie na luz trochę się nie przyjemnie zrobiło tymi wyzwiskami, najazdami na miejscowości (co jest bardzo szczeniackie) oraz wycieczki osobiste.

 

Tak, masz rację. Nie napisałbym o tym Grodzisku gdyby kolega Super Kebab umiał normalnie odpowiedzieć, bez żadnych personalnych docinek. 

 

 

Wiesz to nie znaczy, że trzeba się zniżać do takiego samego poziomu... Ogólnie do tego służy przycisk "Zgłoś" jeżeli poczułeś się urażony wypowiedzią kolegi Kebab, nie warto brnąć w takie dyskusje. Wnoszę o posprzątanie tematu z Off- topów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro jest tak niefermentowalna, to myślę, że można zrobić coś na wzór HGB, ale zamiast wody dodać Colę, przy czym stosunek 50/50, to chyba trochę za dużo. Piwo zyskałoby ciała i słodyczy, a może nawet lekki aromat Coli, jak zawsze wiele zależaloby od fermentacji i szczepu drożdży. Przy czym tutaj nie dowiemy się jak bardzo Cola jest fermentowalna. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie ,że niektórzy załapali i pociągnęli temat czysto teoretycznie tak jak pisałem było to pół żartem pół serio... ale też zauważam, że pełno tu zadymiarzy... i jak to zwykle bywa gdzie 2 polaków tam 3 opinie, a piwo powinno łączyć a nie dzielić... Więc żeby nie stresować szanownych wszystko wiedzących piwowarów przełączam się w tryb podglądu... miłego dnia dla wszystkich... nawet tych z rzeszowa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro jest tak niefermentowalna, to myślę, że można zrobić coś na wzór HGB, ale zamiast wody dodać Colę, przy czym stosunek 50/50, to chyba trochę za dużo. Piwo zyskałoby ciała i słodyczy, a może nawet lekki aromat Coli, jak zawsze wiele zależaloby od fermentacji i szczepu drożdży. Przy czym tutaj nie dowiemy się jak bardzo Cola jest fermentowalna. 

Gdzieś na jakimś amerykańskim forum czytałem że gość zamiast wody do zacierania użył Mountain Dew, wysładzał też Mountain Dew i piwo wyszło niby bardzo dobre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.