Skocz do zawartości

Mój bardzo skomplikowany przełącznik


GB...

Rekomendowane odpowiedzi

powiem Ci kolego że lipę odwaliłeś,jak w tych czasach może być coś takiego bez WiFi ? i co niby przez sieć nie można tym sterować zdalnie ? na co komu to, badziew na śmietnik 

 

aaa,zapomniałem,a sonda lambada po co ? wyczuwa jak silnik się zapali i wyłącza się automatycznie ? :D

Edytowane przez Gawon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiu po tym poście powinieneś edytować swój wcześniejszy post z hop stoperem bo w nim chyba niechcący podałeś za dużo informacji oraz zdjęcia jak to jest wykonane a przypominam że to już szkoła wyższa  :smilies:  :beer:  i ktoś mógłby zajumać pomysł. ;)

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A "apke" na smartwach'a napisałeś do tego kombajnu? A i czy będzie działać na IOs czy tylko na androidzie? ;)

Niestety nie. Używa się ręcznie w tym przypadku awaryjnego dwupozycyjnego przełącznika :) Tel dotykowego (android 5.02) nie noszę do warsztatu bo bym go uszkodził lub utopił w brzeczce :) . Ciągniecie za język i zdradzam szczegóły:(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GB..., opanuj się i nie daj się prowokować, w końcu to twój wynalazek....

Temat zostanie usunięty lub zablokowany za kilka odpowiedzi. Tak, to jest prowokacja, wersja perfidna :) Amap dodam, że koszt wykonania to 123zł 45gr :smilies:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tak trochę na poważnie :) Co się stanie gdy wciśniesz oba przyciski jednocześnie tzn. niskie i wysokie obroty?

 

Mnie urzekło mocowanie przy mocowanie przewodu do tego metalowego ucha :) za pomocą kawałka przewodu... Zawsze zwracałem uwagę na takie szczegóły ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa przyciski razem zmniejszają prędkość (błąd). Kiedyś ten przełącznik miałem w samochodzie do włączania świateł (1) i led (2), wybór po automacie. Czasami przez przypadek wcisnąłem dwa na raz i była choinka :smilies: . Po zmianie samochodu zainstalowałem przełącznik wahadłowy (1-0-2) i nie ma problemu. Tego z tematu szkoda mi było wyrzucić więc jest :).

Edytowane przez GB...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.