Jump to content
Usiu

27.06.2015 I Gdański Konkurs Piw Domowych

Recommended Posts

Na pszenicę to jeszcze nawet za wcześnie, pilsa jeszcze da radę, a portera to od początku było za późno ;-) 

Otóż to :). Ja swoją pszenicę uwarzę mniej więcej na miesiąc przed konkursem.

Porter ze stycznia, tylko że cały poszedł w bączki mam nadzieję że przyjmą. Pils z marca. A pszenica za 2 tygodnie warzenie.

Patrząc na informację na głównej stronie, rozumiem, że konkurs zmienił nazwę z roboczej "Gdański", na obecnie obowiązującą "Pomorski" ...

Pewnie dlatego, że Kościerzyna nie jest w Gdańsku :)

Gdyby kierować się Kościerzyną, to konkurs powinien mieć "Kaszubski" w nazwie :smilies:.

Pewnie dlatego, że Kościerzyna nie jest w Gdańsku :)

Gdyby kierować się Kościerzyną, to konkurs powinien mieć "Kaszubski" w nazwie :smilies:.

Chodzi o kierowanie się $pon$orem - fundatorem głównej nagrody :)

Panowie, czy edytor / korektor oglądał co wypluł PDF? Trochę się wszystko rozjechało i części rzeczy nie ma ;-), części jest za dużo itp

Możecie to gdzieś w jakiejś pierwotnej formie wystawić? Może być nawet, za przeproszeniem, *.doc

czy edytor / korektor oglądał co wypluł PDF? Trochę się wszystko rozjechało i części rzeczy nie ma ;-), części jest za dużo itp

a może po prostu trzeba użyć innej przeglądarki pdf niż jedynej słusznej "adobe..."? ;)

W przeglądarce PDF wygląda OK, ale jak wyświetlam bezpośrednio w Operze, no to jest masakra.

PDF ma działać przede wszystkim w Adobe Readerze - to jest natywny format tego programu, tej firmy.

Pisząc, że Ci nie działa w Operze, to tak jakbyś narzekał do Microsoftu, że docx nie działa dobrze w OpenOffice - to niedorzeczne ;)

Zmień przeglądarkę. Opera na ten moment jest raczej kiepska.

Pytanie co do konkursu - czy jest jakiś graniczny termin od kiedy można wysyłać piwa i zgłoszenia?

Edited by ThoriN

Eliminacje: 26.06.2015 godzina 10:00.

Wyniki: 26.06.2015 godzina 18:00

Czy wyniki eliminacji będą gdzieś dostępne, jeszcze przed finałem? Edited by santa

PDF ma działać przede wszystkim w Adobe Readerze - to jest natywny format tego programu, tej firmy. Pisząc, że Ci nie działa w Operze, to tak jakbyś narzekał do Microsoftu, że docx nie działa dobrze w OpenOffice - to niedorzeczne Zmień przeglądarkę. Opera na ten moment jest raczej kiepska.

Opera sobie świetnie radzi z pdfami i nie widzę powodu, żeby ją zmieniać. Rzeczony regulamin był zapewne generowany z jakiegoś edytora, który pewnie też nie jest produktem Adobe i kiepsko wyszło ;-)  

Właśnie się sobie przypomniałem o konieczności wpłaty wpisowego do dzisiaj. Raczej marne szanse żeby pieniądze dotarły przed poniedziałkiem gdybym zlecił przelew teraz. Pytanie do organizatorów - regulamin mówi że w takim przypadku to klops, a co mówi życie? :P

Zrób szybki przelew ze swojego banku (w moim banku taka przyjemność kosztuje 5zł a pieniądze są w 15 min) albo skorzystaj z jakiejś strony oferującej takie usługi (bluecash, zpay, ...)

Organizatorzy mają bardzo pragmatyczne podejście do sprawy. KASA KASA KASA. Piwo można wysłać przy okazji.

Wysłałem dzisiaj, przelew będzie wg opisu banku 15.06.2015. Zobaczę co powiedzą organizatorzy w poniedziałek kiedy chciałem wysłać piwo (i zrobić przelew)

Janku, a pytałeś organizatorów czy można zrobić później przelew? Ja spytałem, bo to trochę bez sensu żeby dziś robić przelew, gdy w poniedziałek zdecyduję w ilu kategoriach wysłać. :) I otrzymałem odpowiedź że oczywiście nie będzie problemu gdy wpisowe wpłynie kilka dni później.