Skocz do zawartości

27.06.2015 I Gdański Konkurs Piw Domowych


Usiu

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

 

 

Dyplomy to ja mogę olać, ale zaleganie ponad 2 miesiące z wypłaceniem nagród pieniężnych i wydaniem nagrod rzeczowych to już gruba przesada...

No ja wręcz przeciwnie, chociaż dyplom byście przesłali, bez beczki piwa się obędę. Trochę wstyd, nawet nikt się nie odezwie, dlaczego, kiedy, przepraszamy.

pozdrawiam organizatorów.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest tak, że wylewam publicznie żale bez próby wcześniejszego polubownego załatwienia sprawy.
Tylko jak usłyszałem w odpowiedzi na moje ponaglenie o zaległość w wysokości 700 PLN cyt. "chuj... nic nie możemy zrobić sorry", to mi lekko ręce opadły

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie nagród pieniężnych, rzeczowych, czy warzenia w browarze, to wszystko mogę zrozumieć. Przechodziłem już przez to. Sponsor się wypina i nikt nic nie może zrobić. Niemniej jednak dyplom,  w dzisiejszych czasach to nie jest wielki problem, a pamiątka zacna. Także jeżeli zagląda tutaj ktoś z organizatorów, to proszę o stanięcie na wysokości zadania, chociaż w tej kwestii. 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Teraz to będziesz miał szczególną pamiątkę ;) po tymkonkursiejak w końcu organizator przyślę upragniony dyplom ;) Ten kawałek papierka aż taką ma dla Ciebie wartość?
 

 

Może jak kiedyś osiągniesz chociaż połowę tego co osiągnął Waldek w piwowarstwie zrozumiesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako osoba, z której nazwiskiem konkurs jest łączony najbardziej, chciałbym się odnieść do tematu nagród. Podział obowiązków podczas organizacji konkursu był prosty. Ja, reprezentując POT PSPD, odpowiadałem za przebieg merytoryczny konkursu, natomiast kwestia nagród leżała po stronie sponsorów, czyli organizatorów Hevelki i Starego Browaru w Kościerzynie. My wywiązaliśmy się z tego, co do nas należało. Konkurs został przeprowadzony zgodnie z zasadami dobrej praktyki i włączony do klasyfikacji PSPD. Niestety nie mamy żadnego wpływu na sponsorów. Jedyne, co mogę zrobić, to przeprosić i prosić laureatów o jeszcze trochę cierpliwości. Staram się pospieszać sponsorów na ile tylko jestem w stanie, ale moje możliwości są dość ograniczone. Póki co dostałem zapewnienie, że nagrody zostaną wydane, nie uzyskałem jednak odpowiedzi na pytanie: kiedy? 

Co do dyplomów, miały zostać rozesłane wraz z resztą nagród, ale w zaistniałej sytuacji rozważymy wysłanie ich osobno. 

Pozdrawiam, Bartosz Nowak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Teraz to będziesz miał szczególną pamiątkę ;) po tym konkursiejak w końcu organizator przyślę upragniony dyplom ;) Ten kawałek papierka aż taką ma dla Ciebie wartość?

Nie chodzi o papierek, czy kasę. Chodzi o ustalone wcześniej reguły, których trzeba przestrzegać. To działa w obie strony :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żałuję, że nie napisałem tego wcześniej, ale wpadłem tu tylko na chwilę ;) 
Oczywiście do Bartka ani PSPD nie mam pretensji, bo podzial obowiązków był ustalony i znany (no przynajmniej dla mnie)
Także - te słowa kieruję do pozostałych pokrzywdzonych, oszukanych czy po prostu wkurzonych - właściwym adresatem do wyrażania swego niezadowolenia (do czego gorąco zachęcam) jest Tomasz Brzostowski vel Browar Brodacz.
Linków do fejsa i nr tel. nie podaję - poradzicie sobie ;)
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
właściwym adresatem do wyrażania swego niezadowolenia (do czego gorąco zachęcam) jest Tomasz Brzostowski vel Browar Brodacz

Co się dzieje z tym gościem, pod ziemię się zapadł, czy co? :) Nikomu nie udało się skontaktować? Może Usiu, jako jeden z organizatorów (jeśli się mylę, proszę mnie poprawić) może pomóc?

Edytowane przez santa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.