Skocz do zawartości

27.06.2015 I Gdański Konkurs Piw Domowych


Usiu

Rekomendowane odpowiedzi

Na pszenicę to jeszcze nawet za wcześnie, pilsa jeszcze da radę, a portera to od początku było za późno ;-) 

Otóż to :). Ja swoją pszenicę uwarzę mniej więcej na miesiąc przed konkursem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy edytor / korektor oglądał co wypluł PDF? Trochę się wszystko rozjechało i części rzeczy nie ma ;-), części jest za dużo itp

Możecie to gdzieś w jakiejś pierwotnej formie wystawić? Może być nawet, za przeproszeniem, *.doc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

czy edytor / korektor oglądał co wypluł PDF? Trochę się wszystko rozjechało i części rzeczy nie ma ;-), części jest za dużo itp

a może po prostu trzeba użyć innej przeglądarki pdf niż jedynej słusznej "adobe..."? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przeglądarce PDF wygląda OK, ale jak wyświetlam bezpośrednio w Operze, no to jest masakra.

PDF ma działać przede wszystkim w Adobe Readerze - to jest natywny format tego programu, tej firmy.

Pisząc, że Ci nie działa w Operze, to tak jakbyś narzekał do Microsoftu, że docx nie działa dobrze w OpenOffice - to niedorzeczne ;)

Zmień przeglądarkę. Opera na ten moment jest raczej kiepska.

 

Pytanie co do konkursu - czy jest jakiś graniczny termin od kiedy można wysyłać piwa i zgłoszenia?

Edytowane przez ThoriN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eliminacje: 26.06.2015 godzina 10:00.

Wyniki: 26.06.2015 godzina 18:00

Czy wyniki eliminacji będą gdzieś dostępne, jeszcze przed finałem? Edytowane przez santa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

PDF ma działać przede wszystkim w Adobe Readerze - to jest natywny format tego programu, tej firmy. Pisząc, że Ci nie działa w Operze, to tak jakbyś narzekał do Microsoftu, że docx nie działa dobrze w OpenOffice - to niedorzeczne Zmień przeglądarkę. Opera na ten moment jest raczej kiepska.

Opera sobie świetnie radzi z pdfami i nie widzę powodu, żeby ją zmieniać. Rzeczony regulamin był zapewne generowany z jakiegoś edytora, który pewnie też nie jest produktem Adobe i kiepsko wyszło ;-)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Właśnie się sobie przypomniałem o konieczności wpłaty wpisowego do dzisiaj. Raczej marne szanse żeby pieniądze dotarły przed poniedziałkiem gdybym zlecił przelew teraz. Pytanie do organizatorów - regulamin mówi że w takim przypadku to klops, a co mówi życie? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrób szybki przelew ze swojego banku (w moim banku taka przyjemność kosztuje 5zł a pieniądze są w 15 min) albo skorzystaj z jakiejś strony oferującej takie usługi (bluecash, zpay, ...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Organizatorzy mają bardzo pragmatyczne podejście do sprawy. KASA KASA KASA. Piwo można wysłać przy okazji.

Wysłałem dzisiaj, przelew będzie wg opisu banku 15.06.2015. Zobaczę co powiedzą organizatorzy w poniedziałek kiedy chciałem wysłać piwo (i zrobić przelew)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Janku, a pytałeś organizatorów czy można zrobić później przelew? Ja spytałem, bo to trochę bez sensu żeby dziś robić przelew, gdy w poniedziałek zdecyduję w ilu kategoriach wysłać. :) I otrzymałem odpowiedź że oczywiście nie będzie problemu gdy wpisowe wpłynie kilka dni później.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.