Skocz do zawartości
PrzemoW

Bruntal pilzneński - Warszawa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

znajomy przyjeżdża 24 marca z Czech i może przywieźć słód pilneński Bruntal. Za 50 kg chce 160 zł z dowozem w okolice: Konstancin, Piaseczno, Ursynów, Kabaty, Wilanów. Byli by jacyś chętni?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Biorę!

Edytowane przez tibek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Biorę!

Dodam, że nie śrutowany.

Edytowane przez PrzemoW

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przemo,a masz śrutownik :)

No a maszynka do mięsa nie wystarczy? W razie czego Przemas może ześrutować jakbyś z nim pogadał pewno.

Edytowane przez PrzemoW

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

My chcemy. Kiedy dać kasę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Za 50 kg chce 160 zł z dowozem

trochę drogo :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

My chcemy. Kiedy dać kasę.

Kaskę to przy odbiorze raczej. Proszę podeślij na priv ile byście chcieli, gdzie będzie trzeba zawieźć i podaj nr. telefonu to w tygodniu zadzwonię potwiedzić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chce ktoś ze mną na spółkę wziąć do tego pszenicę (50kg za 160 pln do podzialu na pół?)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Za 50 kg chce 160 zł z dowozem

trochę drogo :(

przed aktualnym sezonem lagerowym mieliśmy zbiorowe zamówienie na 1,5T i 50kg pilzna z dowozem do Wrocławia wychodziło prawie 150PLN a nikt roboczogodzin dwóch kierowców nie liczył, tylko paliwo...

Edytowane przez jaras

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

wychodziło prawie 150PLN

mnie wychodziło w tym samym czasie ok.130 :cool:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ziarno jęczmienia zwykłego kosztuje 80gr~1zł (zależy gdzie i kiedy). Tu troszki więcej niż 3zety za gotowy słód. Dyskusyjne jest twierdzenie drogo-tanio-xxx itp. Nie wiem ile browarny kosztuje (w moich okolicach nie ma) :(

Edytowane przez GB...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

wychodziło prawie 150PLN

mnie wychodziło w tym samym czasie ok.130 :cool:

No to podrzuć do Warszawy za 130 zł/50 kg słodu z Bruntala    :mad:

Edytowane przez szekspiro

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No to podrzuć do Warszawy za 130 zł/50 kg słodu z Bruntala

jakoś mi nie "po drodze" ;)

ale jak mi było "po drodze" to 0,7t przywiozłem na Śląsk i taka cena wyszła :P

Oczywiście nie liczyliśmy swojej pracy/czasu, amortyzacji samochodu itd. bo niekiedy warto zrobić coś charytatywnie.

Poza tym dobrzy znajomi i zadowolenie na twarzach warte są więcej niż pieniądze.

Z resztą http://www.alepiwo.pl/ przywożą sami ten słód i z zyskiem w niezłej cenie go sprzedają http://www.alepiwo.pl/?produkty/slody/podstawowe/slod-pilznenski-bruntal-25kg.html

I inni też http://www.piwopiweczko.pl/Slod-pilznenski-klepiskowy-2-3-EBC-Bruntal-25-kg-,759.html

a kurier do 30kg to nie majątek, może z 20 zł.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

sprzedaje słód pilzneński Bruntal 25 kg w tej samej cenie czyli 85,00zł/25kg. A kurier tylko 18,00 zł

tego nie wiedziałem, ale zapamiętam (kuriera chyba mi nie trza) więc i 130/50kg dla mnie staje się problematyczne. (czy warto?)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sklep PIWOWIN 

sprzedaje słód pilzneński Bruntal 25 kg w tej samej cenie czyli 85,00zł/25kg. A kurier tylko 18,00 zł

tego nie wiedziałem, ale zapamiętam (kuriera chyba mi nie trza) więc i 130/50kg dla mnie staje się problematyczne. (czy warto?)

Ze względu na wycięcie adresu sklepu internetowego http://www.sklep.piwowin.pl/index.htmlw cytacie, proponuję  ofertę specjalną dla Dr2. Sklep PIWOWIN z Radzionkowa oferuje 50kg słodu pilzneńskiego nieśrutowanego Bruntal w cenie 130,00 zł/50kg. W ramach dowozu na trasie możemy gratisowo dostarczyć słód do Siemianowic Śląskich. Niestety tylko w sobotę, w godzinach rannych    :(.  Mam nadzieję, że konkurencja z Chorzowa nie przebije tej oferty.

Edytowane przez bebeef

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sklep PIWOWIN z Radzionkowa oferuje 50kg słodu pilzneńskiego nieśrutowanego Bruntal w cenie 130,00 zł/50kg. W ramach dowozu na trasie możemy gratisowo dostarczyć słód do Siemianowic Śląskich. Niestety tylko w sobotę, w godzinach rannych:(.

1. Jak długo jest ważna ta moja osobista promocja? ;) bo myślę, że za niedługo mógłbym kilka worków zamówić (co by tyłka do Czech nie tłuc)

Mam nadzieję, że konkurencja z Chorzowa nie przebije tej oferty.

2. To mi się podoba, wychodzi na to, że co by nie było jestem do przodu :smilies:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sklep PIWOWIN z Radzionkowa oferuje 50kg słodu pilzneńskiego nieśrutowanego Bruntal w cenie 130,00 zł/50kg. W ramach dowozu na trasie możemy gratisowo dostarczyć słód do Siemianowic Śląskich. Niestety tylko w sobotę, w godzinach rannych:(.

1. Jak długo jest ważna ta moja osobista promocja? ;) bo myślę, że za niedługo mógłbym kilka worków zamówić (co by tyłka do Czech nie tłuc)

Mam nadzieję, że konkurencja z Chorzowa nie przebije tej oferty.

2. To mi się podoba, wychodzi na to, że co by nie było jestem do przodu :smilies:

Oferta jest bezterminowa. Proszę o info na priv o ilości zamawianego słodu. Kolejna dostawa z Bruntala będzie dopiero pod koniec przyszłego tygodnia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oferta jest bezterminowa.

Dziękuję w swoim czasie się odezwę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Prawdopodobnie po zalogowaniu i dodaniu do koszyka produktów dostaniesz automatycznie rabat :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Prawdopodobnie po zalogowaniu i dodaniu do koszyka produktów dostaniesz automatycznie rabat :)

Nikt się nie zapisywał i nie logował do sklepu. Oferta nie polegała na uzyskaniu danych klienta.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi