Skocz do zawartości
Ja Irena i Ja

Ponad 30 skrzynek po piwie 500 ml

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam na sprzedaż 32 skrzynki po piwie o pojemności 500 ml. Po zamknięciu lokalu w zeszłym roku, nie mam co z nimi zrobić, a okoliczne hurtownie i sklepy albo nie są zainteresowane, albo potrzebują faktury, której nie mogę już wystawić. Cena za jedną skrzynkę - 8 zł (a nie 18 xd). Preferowałbym odbiór osobisty, ale mogę w ostateczności dostarczyć skrzynki o ile będą to wszystkie skrzynki. Nie za bardzo mam czas na wożenie skrzynek po piwie w dwieście miejsc na raz, gdyż na początku kwietnia przeprowadzam się na stałe do UK i nie mam zwyczajnie na to czasu :( Posiadam ponadto 7 skrzynek po napoju Coca-Cola, które mogą posłużyć jako skrzynki na butelki po piwie o pojemności 330 ml. Dajcie znać chłopaki czy komukolwiek są potrzebne jakieś skrzynki ;) Postujcie lub piszcie na ozi.bast@gmail.com. Dzięki!

Edytowane przez Ja Irena i Ja

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

kaucja za skrzynkę kosztuje 8zł, za butelki 7zł co razem daje 15zł. sam w tym tygodniu kupiłem 5 skrzynek w osiedlowej Chacie Polskiej

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dobre ... 18 zł za skrzynkę buahahahahahahahaha. Ogarnij się trochę, bo chyba szukasz jeleni w zimie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

jeśli to Wrocław to mogę wziąć 20 szt po 3PLN za sztukę. I nie, nie podam Ci swojego maila odpisując na ten post.

Edytowane przez jaras

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

same rodzynki ostatni można zakupić tu jak nie puste butelki po Grolsch za 5 zł (słownie pięć polskich złotych za sztukę ) gdzie w sklepie kosztuje 4.99 z piwem ,to teraz tu licząc że skrzynka 8zł to butelki po 50gr ,jeśli oczywiście są 

chyba sprzedam swoje i też wyjadę do UK bo będę miał tyle kasy ,bo tych po "groszu"mam z 700 szt :)

aaa zapomniałem jeszcze peteinery ze śmietnika 

Edytowane przez Gawon

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Szkoda, że u mnie nie ma takich śmietników.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

O cholera chłopaki, faktycznie cena z kosmosu, ale chodziło mi o 8 zł a nie o 18. W każdym razie skoro po 6-7 można w markecie dorwać, to myślę że odpowiednią ceną będzie 5 zł za skrzynkę. Sory za pomyłkę ;) I tak na marginesie miejsce to Nowe Miasto nad Pilicą w mazowieckim. Pozdrawiam!

Edytowane przez Ja Irena i Ja

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Szkoda, że u mnie nie ma takich śmietników.

Nie masz nawet w profilu skąd jesteś ,ale wszystkie puby które używają wywalają na śmietnik je 

Na piwnych festiwalach też widziałem tego zawsze od groma 

Kiedyś na forum rozdawał za darmo ,znaczy za koszt wysyłki 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie masz nawet w profilu skąd jesteś ,ale wszystkie puby które używają wywalają na śmietnik je

Ja, człowiek wsi jestem ;)  nie bardzo pasuje mi jechać samochodem do najbliższej knajpy aby piwa się napić bo siadać za kierownicę po spożyciu nikt nie powinien, nawet po to aby wrócić do domu. Z resztą w moich okolicach nie uświadczy takich "nowoczesnych" pubów.

Swoje petainery kupiłem poprzez allegro od jednego Pana ze Śląska. W porównaniu do obecnych cen kegów to przepaść.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja, człowiek wsi jestem

niektórzy nie wiedzą skąd się mleko bierze - miastowi mają petainery z pobliskiej knajpy za bezcen... 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

niektórzy nie wiedzą skąd się mleko bierze

Każde nawet małe dziecko wie że mleko bierze się z Biedronki :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

hmm.. a jak się doi biedronki ?

to jak się chce wejść w posiadanie takich nowinek technicznych za "free" może trzeba też pisać ,może ktoś uczynny wyśle po pokryciu kosztów 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta