Skocz do zawartości

Mój sterownik grzałek zacierania


jaroM6

Rekomendowane odpowiedzi

Następnym razem jak ktoś pochwali się jakąś fajną zabawką to niech napisze ile kosztuje, gdzie kupić itd. Pisanie snobistyczno-egoistyczne typu: moje i nie dam (sprzedam) oraz nie powiem jak zrobić jest prymitywne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz chyba żałuję że zarejestrowałem się na tym forum,czy każdy daje wszystko za free????

Ja na początku bytu na forum zadałem chyba dwa proste konkretne pytania odpowiedzi były typu  '''czytanie wiki nie boli'''

'''szukajka nie boli'''  itp.Nie zadałem pytania nie czytając forum ale chciałem coś konkretnego

Tutaj wszyscy myślą że jak w awatarze ma -postów xxxxx,warek xxxx,to jest alfą i omegą i wszystko mu wolno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stane w obronie autora tematu... Czy On gdzieś napisał, że to jest na sprzedaż? To że nie udostępnia schematu i softu jest jego sprawą. Pokazał, że da się i chętnym na pewno udzieli merytorycznej pomocy by SAMI wykonali coś podobnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Czy możesz podesłać schemat całości urządzenia oraz soft do Amega.

Niestety nie udostepnię schematu i wsadu,jest to mój projekt i troche nad tym posiedziałem
??? Paweł odp. Edytowane przez GB...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Czy możesz podesłać schemat całości urządzenia oraz soft do Amega.

Niestety nie udostepnię schematu i wsadu,jest to mój projekt i troche nad tym posiedziałem
??? Paweł odp.

No ale GB o co kaman, bo nie rozumiem :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem nad czym się rozwodzicie? Napisał w dziale "sprzęt" a nie "zrób to sam". Sprzęt ładny i godny pochwały, postawa już mniej. Jeśli natomiast ktoś sądzi że nad recepturami ktoś się nie napracował to pogratulować tylko geniuszu że zwycięskie receptury powstają ot tak(pewnie jeszcze z przypadku).

Jest tu wiele projektów, tłumaczeń i artykułów nad którymi ktoś się napracował i nie widzi problemu żeby udostępniać tę wiedzę(mimo że nie ma takiego obowiązku), a to że w wiki i na forum już tyle zostało przewałkowane i autor marudzi że nie dostał na tacy? Jakoś mnie to nie dziwi, tylko że taki sposób "mszczenia się" to jakaś dziecinada :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Teraz chyba żałuję że zarejestrowałem się na tym forum,czy każdy daje wszystko za free???? Ja na początku bytu na forum zadałem chyba dwa proste konkretne pytania odpowiedzi były typu '''czytanie wiki nie boli''' '''szukajka nie boli''' itp.Nie zadałem pytania nie czytając forum ale chciałem coś konkretnego Tutaj wszyscy myślą że jak w awatarze ma -postów xxxxx,warek xxxx,to jest alfą i omegą i wszystko mu wolno.

Rejestrując się na forum uzyskałem mnóstwo odpowiedzi przeszukując fora a w ostateczności pytałem  i nigdy nie otrzymałem takich odpowiedzi jak ty. Zdarza się jak czytam posty że takie słowa padają ale w niektórych przypadkach  naprawdę są uzasadnione (jeżeli ktoś pyta o informacje umieszczone 2 - 3 posty wyżej to może niektórych użytkowników poirytować - naprawdę chłopaki mają prawo czasami się poirytować).

A jeżeli chodzi o forum to pomimo nielicznych docinek jest to bardzo rodzinne i serdeczne forum i tak ostre słowa mogą urazić naprawdę wartościowych ludzi którzy bez powodu zawsze dzielą się pomocą.

Ato  forum jak ja odczułem jest PO TO B SZERZYĆ I ROZWIJAĆ PIĘKNĄ PASJĘ WIELU LUDZI ORAZ ROZWIJAĆ RZEMIOSŁO PIWOWARSKIE, KTÓRE PRZEZ PEWIEN OKRES CZASU ZOSTAŁO WYJAŁOWIONE - ale to jest tylko moje zdanie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Teraz chyba żałuję że zarejestrowałem się na tym forum,czy każdy daje wszystko za free????

 

Najprościej by  było się określić  jakiej zapłaty oczekujesz? skoro nie chcesz się podzielić za "free".

 

 dolary,marki,ojro,funty,kopiejki wchodzą w grę czy może w naturze?  :D

 

Przecież ja nie dałem ogłoszenia,nie oferowałem sprzedaży,po prostu pokazałem swój projekt czy to jest aż tak karygodne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stane w obronie autora tematu... Czy On gdzieś napisał, że to jest na sprzedaż? To że nie udostępnia schematu i softu jest jego sprawą. Pokazał, że da się i chętnym na pewno udzieli merytorycznej pomocy by SAMI wykonali coś podobnego.

Paweł, nie ma opcji pomocy i niewiadomo ile to kosztuje. Moim zdaniem mizerna reklama firmy (sygnaturka) a nawet może zniechęcić ewentualnych klientów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Paweł, nie ma opcji pomocy i niewiadomo ile to kosztuje. Moim zdaniem mizerna reklama firmy (sygnaturka) a nawet może zniechęcić ewentualnych klientów.

 

Tak sądzisz? Ja aż tak spiskowej teorii bym nie ułożył, ale OK coś w tym może być... Ten link w sygnaturce też mi się nie podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autor wpisu i tak podał bardzo dużo informacji w pierwszym poście. Zrobił coś fajnego i inspiruje do twórczej pracy - o to chodzi.

 

Ludzie którzy programują mikro-kontrolery chociaż amatorsko wiedzą, że takie oprogramowanie to nic trudnego. Wystarczy posiedzieć dwa wieczory i napisać oprogramowanie po swojemu - bo to właśnie sprawia najwięcej przyjemności. Do schematu można dojść po dobrych zdjęciach. Założe się że nawet przy podanych szczegółach każdy z Was chciałby zrobić taki sterownik po swojemu - inaczej.

 

Na prawdę chcecie mieć tutaj podane wszystko na tacy? Zapytajcie o receptury piw craftowych - przecież oni też brali wiedzę z for internetowych... 

Edytowane przez mamdobreklapki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.