Skocz do zawartości

Pils od Mangrove Jack's 2.2kg- drożdże wewnątrz opakowania


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Stałem się posiadaczem brewkita jak wyżej w temacie i dostałem informację, że drożdże są wewnątrz opakowania i zastanawiam się czy one są w jakiejś oddzielnej komorze zamknięte czy wewnątrz jest saszetka razem z zawartością? Oczywiście mogę otworzyć brewkita przed robieniem, przelać do innego naczynia i poszukać ich ale nie chcę go zakazić :D

Pewnie jest banalna odpowiedź ale po oględzinach opakowania nie widzę miejsca, gdzie można by otworzyć...

 

O takiego brewkita mi chodzi:

http://twojbrowar.pl/prestashop/pl/brewkit/1357-mangrove-jacks-pilsner.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Saszetka z drożdżami powinna być przyklejona do opakowania. Najpewniej na dole przy zgrzewie. Jeśli nie ma to dokup drożdże, były tam takie  a jak chcesz typowego do pilsa to kup jakieś drożdże dolnej fermentacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie ostatnio robiłem z mangrova(w zielonym opakowaniu) to były przylepione pod spodem i nie było żadnej informacji o drożdżach, ale teraz kupiłem takiego i jest dodatkowa przylepiona karteczka po polsku, że drożdże są w wewnątrz opakowania i faktycznie coś się przesypuje w środku :), tylko zastanawiam się jak to wyciągnąć bez otwierania zawartości. Chyba muszę przedzwonić do sprzedawcy i po porstu zapytać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

problem rozwiązany, brewkit znajduje się w dodatkowym "woreczku" wewnątrz tego zewnętrznego i instrukcja z drożdżami znajduje się pomiędzy brewkitem a ścianką zewnętrzną w suchym i szczelnym miejscu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Saszetka z drożdżami powinna być przyklejona do opakowania.

 

Skąd wiesz? Przygotowujesz piwo z brewkita czy zacierasz? Dlaczego zawsze odpowiadają osoby, które nie mają zielonego pojęcia o problemie? 

Edytowane przez szekspiro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Saszetka z drożdżami powinna być przyklejona do opakowania.

 

Skąd wiesz? Przygotowujesz piwo z brewkita czy zacierasz? Dlaczego zawsze odpowiadają osoby, które nie mają zielonego pojęcia o problemie? 

 

A z tobą co? Jakaś prywatna krucjata? Sączenie jadu jest po prostu nieuprzejmie. Może czasem korzysta z brewkita. Może jego kolega warzy z brewkita. Może kiedyś coś uwarzył z brewkita. Może codziennie wieczorem przegląda zdjęcia brewkitów, a może po prostu zainteresował się tematem i poszukał na ten temat informacji żeby POMÓC koledze. Jeśli mam być szczerzy, to uważam, że świat nic by nie stracił, gdybyś zachował swoją dziwną opinię dla siebie, a wiele osób mogłoby mieć lepsze zdanie o tobie. I tak, w większości brewkitów saszetka jest przyklejona - wiedza powszechnie dostępna. W tym konkretnym najwyraźniej jest inaczej do czego "Kempa" zdążył już dojść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.