Skocz do zawartości

Są różne opinie na tamet tego czy warto się żenić dziś mam kolejny argument za ;)


rosomak

Rekomendowane odpowiedzi

 Dziś obchodzę moje 18 *x urodziny gdzie x to liczba całkowita ;)

Nie łatwo pewnie dorosłej osobie kupić fajny prezent Hummer za drogi a ze swetra się nie ucieszę, ale mojej kochanej żoneczce się udało. I dzięki niej moje piwo mi i trzem moim znajomym może smakować jeszcze bardziej. Patrzcie na zdjęcia.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żona widać musi Cię kochać ;)

Chyba kocha, albo coś narozrabiała ;) Choć nie na pewno kocha skoro jeszcze nie uciekła tyle lat.

 

 

mi i trzem moim znajomym może smakować jeszcze bardziej

rozumiem że żona nie pije ? chyba że zalicza się do znajomych :D

 

STO LAT  

 

żona nie pijącą czasem tylko jaki  Jack Daniels z colą, piwa nie toleruje przez to też bardziej doceniam ten prezent.

Tylko jest teraz klops bo za 16 dni ona ma urodziny a ja jestem w czarnej d... z pomysłem ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzeba więcej danych, fotki żony, zainteresowania, gust kulinarny oraz jak się ubiera, opis Waszych relacji... Po otrzymaniu danych na pewno ktoś tu wykombinuje fajny prezent. ( :smilies:)

Fotek nie dam, a na resztę pytań najpierw sam muszę znaleźć odpowiedź

 

dla kobiety najlepszym prezentem są bilety Narodowego Banku Polskiego. im więcej tych biletów tym lepiej ;)

No tak albo może wkońcu na jakiś mikroskopijny diament trzeba się szarpną... ponoć to najlepszy przyjaciel kobiety, lepiej niech ma takiego i nie szuka innych;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajne kupony można zrobić samemu ,ja praktykowałem dwa razy :)

robisz zestaw ileś tam sztuk na rzeczy które twoja żona lubi ,a ty nie koniecznie 

u mnie np. jest to drapanie po plecach czy jakiś masaż ,tak truje tyłek drap,drap,to jest kuponik jest drapanie :D

można zrobić na kolację przy świecach,zrobienie śniadania,wypad do kina,teatru czy gdziekolwiek    co tam przyjdzie do głowy 

oczywiście kupony w formie mocno " chałupniczej" i trzeba pamiętać o podanie np. czasu tak jak przy drapaniu czy masażu bo można się wkopać na kilka godzin 

czasami taki prezent sprawia więcej frajdy jak kamyczek ;)

Edytowane przez Gawon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.