Jump to content
Sign in to follow this  
Marusia

2015.05.02 - XII Wrocławskie Warsztaty Piwowarskie, spotkanie piwowarów - zapisy na koszulki

Recommended Posts

Już od 12 lat spotykamy się co roku, degustujemy swoje wyroby, wymieniamy doświadczeniami, zawieramy nowe znajomości, w tym już od 6 lat w ramach Festiwalu Dobrego Piwa! Kto jeszcze pamięta czasy, gdy Wrocławskie Warsztaty Piwowarskie to była osobna impreza – mi tylko zdjęcia to przypominają :-)
W tym roku Spotkanie Piwowarów odbędzie się tam, gdzie rok temu - w pomieszczeniu promenady Stadionu Wrocław. Godziny spotkania nieco się rozciągną, bo zamierzamy udostępnić pomieszczenia na spotkanie zamknięte już od godziny 13.00. O godz. 16.30 na spotkanie będą mieli wstęp uczestnicy Festiwalu, w ograniczonej liczbie, wpuszczanych w systemie zmianowym.
Warunkiem uczestnictwa w spotkaniu jest zaopatrzenie się w minimum 5 litrów piwa własnej produkcji.

Jak co roku każdy z Piwowarów otrzyma Warsztatową Koszulkę Okolicznościową, prawdopodobnie do tego jeszcze się znajdzie jakiś inny atrakcyjny gadżet – niespodzianka. W ramach unowocześnień w domu i zagrodzie zamiast wpisywania nicków na forach internetowych prosimy o

wypełnienie Formularza Zgłoszeniowego – klik.

Osoby, które wypełnią formularz pojawią się w tym arkuszu – klik.


UWAGA! Jeśli jest Was dwóch/dwoje lub więcej piwowarów i chcecie koszulkę dla każdego, to na każdego przypada 5 litrów piwa jako wpisowe i każdy wypełnia formularz osobno.
UWAGA! Uprasza się o nie mnożenie sztuczne dodatkowych piwowarów – koszulki są robione z pieniędzy pozyskanych od sponsorów, jest ich (tych pieniędzy) organiczona ilość.
Można będzie zamawiać dodatkowe koszulki odpłatnie – cena 30-35 zł (dokładnie podam, jak już będę miała konkretną ofertę na produkcję koszulek).

Aktualizacje obserwujcie na stronie Warsztatów:

http://www.wrowar.pl/2015/03/spotkan...w-2-maja-2015/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tradycyjnie wszystko ma swoje wady i zalety - jest fajny formularz zapisowy, za to temat się nie podbija :cool:  Zatem przechodze na sterowanie tematem ręczne - zapisywać się proszę - formularz powyżej, jest też link do listy zapisanych. Zapisy do 10 kwietnia maksymalnie - jeszcze dam znać.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tradycyjnie wszystko ma swoje wady i zalety - jest fajny formularz zapisowy, za to temat się nie podbija :cool:  Zatem przechodze na sterowanie tematem ręczne - zapisywać się proszę - formularz powyżej, jest też link do listy zapisanych. Zapisy do 10 kwietnia maksymalnie.

Zapisywać się - póki co ledwie 50 osób na liście, a kto się zapisze po 10 kwietnia nie będzie miał gwarantowanej koszulki we pożądanym rozmiarze.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy jest szansa, że w najbliższym czasie pojawi się program festiwalu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak, po 10 kwietnia się pojawi. Obecnie dogrywamy ukłąd godzinowy wydarzeń. Część już jest - już dziś można się zapisywać na wykłady, o czym w innym temacie, bo to jest temat o koszulkach:

 

http://www.piwo.org/topic/17218-1-3-maja-2015-6-festiwal-dobrego-piwa-i-12-wroc%C5%82awskie-warsztaty-piwowarskie/?do=findComment&comment=343963

Edited by Marusia

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jutro (no dobra, w niedzielę, 12.04 do północy niech będzie) zamykam zapisy na koszulki i inne niespodzianki dla piwowarów domowych, a będzie jeszcze coś fajnego :)  Zatem kogo jeszcze nie ma na liście, niech się zapisuje - linki w pierwszym poście.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja mam pytanie natury organizacyjnej - jak wygląda sprawa wnoszenia piw na teren stadionu, (pytam, bo w cześci piwowarskodomowej będę brał udział pierwszy raz, a w zeszłym roku miałem problem żeby wnieść wodę 1,5l na teren stadionu - musiałem wylać część by nie było więcej niż 0,5l). Czy ochrona będzie miałą listę piwowarów, zeby udowodnić że nie wnosimy kontrabandy? 

oraz pytanie 2 - czy przed 13.30 czyli rozpoczęciem spotkania, będzie można piwo gdzieś podrzucić żeby nie targać go do tego czasu ze sobą?

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Przed bramą wejściową powiesz ochronie, że na spotkanie piwowarów domowych. Zadziałało w zeszłym roku w moim przypadku :)

2. Będzie można.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tylko to hasło działa jedynie w dnoi warsztatów, także w piątek i w niedzielę może się nie udać ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

kto bedzie ogarniał gromadzenie butelek i skrzynek i jak sie z taką osoba kontaktować? jakies kierunkowskazy będą? czy wykłady będą w tym samym miejscu co w roku ubiegłym? bedą kierunkowskazy?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wykłady będą obok sali wystawowej, tam, gdzie rok temu plakaty Style Piwa były (patrz plan FDP "sala wykładowa"

 

Flachi będzie ogarniał Slavoy, gdzieś tak od 11.00 - tel. 793309233

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.