Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

@punix NaOH będzie pakowana w butelki HDPE - dogrywamy właśnie szczegóły, więc jest to pewnie kwestia kilkunastu dni, może miesiąca. Opakowanie zmieniamy z kilku przyczyn, ale zapewniamy, że butelka PET którą teraz wykorzystujemy, jak najbardziej nadaje się do przechowywania zarówno sody jak i OXI - w załączniku odpowiednia deklaracja.

 

Jak tylko do pakowania będziemy używać już butele HDPE, zmienimy też opis produktu żeby nie było żadnych wątpliwości.

 

Pozdrawiamy!

deklaracja zgodność chemia - podpisana mini.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@BrowarPAPI w przyszłym tygodniu wjeżdża do nas dostawa w której będą:Lubelski, Sybilla, Marynka, Iunga, Oktawia, Puławski, Magnum, Hallertau Tradition, Tomyski Zula i Izabella. Wszystko na pewno pojawi się u nas w zakładce Nowości jak tylko paczki wjadą do chłodni ?

 

Pozdrawiamy,

 

zespół Marxam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

nie ukrywamy że jesteśmy zadowoleni z tej inicjatywy, ale bez Was nie będzie ona miała żadnego sensu! :)
Uruchomiliśmy dzisiaj formularz zamówień drożdży Wyeast który, w największym skrócie, pozwoli Wam zamówić wszystkie drożdże z ich oferty. Wszystkie szczegóły znajdziecie na naszej podstronie: Drożdże Wyeast - zamówienie - marxam.pl
 
Pozdrawiamy,
 
zespół Marxam
Edytowane przez Marxam Brewing
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
59 minut temu, Skg napisał:

Jakie macie doświadczenia z odbiorem osobistym zamówień przy Ujastek? Da radę odebrać niewielkie zamówienie (tylko drożdże) złożone w niedzielę już następnego dnia rano?

Raczej zależy od ilości zamówień - z moich doświadczeń starają się realizować po kolei. Przy małym zamówieniu warto dopisać (w razie potrzeby), że jest pilne, wtedy zazwyczaj jest na drugi dzień. Przy czym - jeśli zamówień jest mało, to zdarzało mi się, że i bez dopisku większe zamówienia złożone w nocy były do odbioru kolejnego dnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Cześć,

 

tak jak w lutym, proponujemy Wam zamówienie dowolnego szczepu z oferty Wyeast. Szczegóły, daty, warunki na naszej podstronie Drożdże Wyeast - zamówienie - marxam.pl

Na liście znajdziecie też szczepy Private Collection aktualne na ten kwartał: 5151 Brettanomyces claussenii, 3942 Belgian Wheat i 3463 Forbidden Fruit

 
W razie pytań - pytajcie!
 
Pozdrawiamy,
 
zespół Marxam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Cześć!

 

Od dzisiaj do niedzieli kolejna odsłona akcji #wdomunajlepiej organizowanej przez PSPD, w ramach której przygotowaliśmy rabaty dla wszystkich członków Stowarzyszenia. Szczegółowe informacje znajdziecie u nas na podstronie #wdomunajlepiej - marxam.pl (klik klik).

 

Zapraszamy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Marxam Brewing napisał:

Cześć!

 

Od dzisiaj do niedzieli kolejna odsłona akcji #wdomunajlepiej organizowanej przez PSPD, w ramach której przygotowaliśmy rabaty dla wszystkich członków Stowarzyszenia. Szczegółowe informacje znajdziecie u nas na podstronie #wdomunajlepiej - marxam.pl (klik klik).

 

Zapraszamy!

I dla tego omijam sklep ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Cześć,

 

jeśli ktoś z Was jeszcze nie widział, przypominamy że do niedzieli możecie składać zapotrzebowanie na drożdże Wyeast które będziemy sprowadzać bezpośrednio z USA. Wszystkie szczegóły i linkdo formularza na podstronie Drożdże Wyeast - zamówienie - marxam.pl

 

?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety ale tak jak przy wielu rzeczach "kiedyś było lepiej"

Bylem wielkim fanem tego sklepu ceny przystępne szybka bezproblemowa wysyłka, każdy problem był rozwiązany szybko na korzyść klienta aż do ostatniego zamówienia...

 

Niestety ale dopóki miałem do czynienia z męską obsługą wszystko grało, przy ostatnim zamówieniu obsługiwała mnie pani o takim samym nazwisku jak właściciel, na paczkę czekałem bardzo długo a za błędy w komunikacji między sklepem a magazynem musiałem zapłacić ja jako klient...

Po wyrażeniu swojego niezadowolenia dostałem odpowiedź "Mam nadzieję, że pomimo zaistniałej sytuacji nie zrezygnuje Pan z zakupów w naszym sklepie." Nie otrzymując żadnego zadość uczynienia. 

 

Wspaniała robota całej ekipy została zniszczona przez jeden incydent, chyba czas poszukać nowego dostawcy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.11.2021 o 08:59, Izbor Mściwy napisał:

Niestety ale tak jak przy wielu rzeczach "kiedyś było lepiej"

Bylem wielkim fanem tego sklepu ceny przystępne szybka bezproblemowa wysyłka, każdy problem był rozwiązany szybko na korzyść klienta aż do ostatniego zamówienia...

 

Niestety ale dopóki miałem do czynienia z męską obsługą wszystko grało, przy ostatnim zamówieniu obsługiwała mnie pani o takim samym nazwisku jak właściciel, na paczkę czekałem bardzo długo a za błędy w komunikacji między sklepem a magazynem musiałem zapłacić ja jako klient...

Po wyrażeniu swojego niezadowolenia dostałem odpowiedź "Mam nadzieję, że pomimo zaistniałej sytuacji nie zrezygnuje Pan z zakupów w naszym sklepie." Nie otrzymując żadnego zadość uczynienia. 

 

Wspaniała robota całej ekipy została zniszczona przez jeden incydent, chyba czas poszukać nowego dostawcy...

 

@Izbor Mściwy dasz nam znać w wiadomości prywatnej którego zamówienia to dotyczyło?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.