Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Gratisowy woreczek słodu jako dodatek do zamówienia, śrutowany ( nie prosiłem, chyba że to standard) Nigdy nie miałem problemów z filtracją, słody ześrutowane na mąkę, zacieranie i filtracja to masakra. Poszło w kanał bo za stary jestem takie długie czekanie. Pierwszy i ostatni raz. Czerwona kartka

Edytowane przez anteks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za zgłoszenie problemu @anteks! Czy przypadkiem (albo i specjalnie ;)), zrobiłeś zdjęcie słodu, który dostałeś? Właśnie widzimy, że zamówiłeś nieśrutowany i taki też powinieneś dostać, także przepraszamy za pomyłkę. Odezwij się do nas na PW - mamy nadzieję że po VARze, czerwoną zmienisz na żółtą ;)

 

Korzystając z okazji - jeśli będziecie zamawiać słody śrutowane i będziecie mieli specjalne życzenia co do grubości śruty (np. pod kociołek) - dajcie znać w komentarzu do zamówienia, uwzględnimy to przy przygotowywaniu słodu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Marxam Brewing napisał:

Dzięki za zgłoszenie problemu @anteks! Czy przypadkiem (albo i specjalnie ;)), zrobiłeś zdjęcie słodu, który dostałeś? Właśnie widzimy, że zamówiłeś nieśrutowany i taki też powinieneś dostać, także przepraszamy za pomyłkę. Odezwij się do nas na PW - mamy nadzieję że po VARze, czerwoną zmienisz na żółtą ;)

 

Korzystając z okazji - jeśli będziecie zamawiać słody śrutowane i będziecie mieli specjalne życzenia co do grubości śruty (np. pod kociołek) - dajcie znać w komentarzu do zamówienia, uwzględnimy to przy przygotowywaniu słodu :)

Zdjęcia nie zrobiłem, bo nie chciało mi sie iśc po telefon, ale na moje oko to był zbyt drobno ześrutowany. Może filtrując wężykiem lub ponacinana rurka było by OK, ale w Royalu/klarstenie był problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, anteks napisał:

Zdjęcia nie zrobiłem, bo nie chciało mi sie iśc po telefon, ale na moje oko to był zbyt drobno ześrutowany. Może filtrując wężykiem lub ponacinana rurka było by OK, ale w Royalu/klarstenie był problem.

? sprawdź, proszę, skrzynkę, podesłaliśmy propozycję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

21 godzin temu, Fenris napisał:

trochę wybiórczo traktujecie klientów 

@Fenris - chodzi o pakowanie próżniowe o którym wspominałeś wcześniej? Już tłumaczymy jak sprawa wygląda na chwilę obecną: maszynka, której używaliśmy, po krótkim czasie odmówiła posłuszeństwa i czekaliśmy aż będzie mogła znów bezproblemowo pracować. Od tego tygodnia ponownie pakujemy chmiele próżniowo, na nowym sprzęcie który póki co działa bez zarzutu, ale w związku z tym, część jest jeszcze zapakowana w zwykłe, hermetyczne worki, a część już w nowy sposób, próżniowo.

I teraz coś, co jest pewnie najważniejsze dla Ciebie jako klienta - skąd wiedzieć, że zamawiany chmiel ze zbiorów 2018 będzie zapakowany próżniowo? Stopniowo, na stronach poszczególnych produktów, będziemy wprowadzać info o pakowaniu hermetycznym.

 

A jeśli masz na myśli inną sytuację - dawaj znać!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
21 godzin temu, Marxam Brewing napisał:

@pt123 trwało to trochę dłużej, ale nie zapomnieliśmy o Tobie ;) Natomiast wiadomości jakie mamy nie są dobrze nastrajające - PBW będziemy mieli nie wcześniej niż wrzesień/październik, a i ta data może ulec zmianie :/ 

Dzięki za pamięć. Mam nadzieje, że przed nowym sezonem zdobędziecie nowego dostawce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Drugi raz korzystam ze sklepu, za pierwszym przesyłka wyszła po 2 dniach od zamówienia, tym razem zamówienie złożone w środę, dzisiaj (wtorek) cały czas ma status "przygotowane do realizacji", zastanawiam się, czy do weekendu dojdzie. Czyżby sklep szedł w ślady Browamatora?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, tibek napisał:

Drugi raz korzystam ze sklepu, za pierwszym przesyłka wyszła po 2 dniach od zamówienia, tym razem zamówienie złożone w środę, dzisiaj (wtorek) cały czas ma status "przygotowane do realizacji", zastanawiam się, czy do weekendu dojdzie. Czyżby sklep szedł w ślady Browamatora?

 

zamawiałem wielokrotnie, zawsze paczka wychodziła w ten sam dzien (w dzień zamowienia)

Edytowane przez leonzn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, tibek napisał:

Drugi raz korzystam ze sklepu, za pierwszym przesyłka wyszła po 2 dniach od zamówienia, tym razem zamówienie złożone w środę, dzisiaj (wtorek) cały czas ma status "przygotowane do realizacji", zastanawiam się, czy do weekendu dojdzie. Czyżby sklep szedł w ślady Browamatora?

Nie przejmuj się, kiedyś u mnie też widniało "przygotowane do realizacji", a towar już był w sklepie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tibek, mamy nadzieję, że wszystko wyjaśniliśmy w wiadomości prywatnej, ale jeśli coś będzie nie teges, to czekamy na wiadomość.

Ale skoro sprawa została rozpoczęta tutaj, to tutaj też odpowiemy w sporym skrócie :) Szczegóły jeszcze wyjaśniamy, ale wygląda na to, że paczka została zabrana z magazynu bez zeskanowania przez przewoźnika. Fakt, mogliśmy sprawdzić czy faktycznie wszystkie paczki są już w drodze i to jest dla nas nauczka na przyszłość.

 

Martwi nas natomiast sprawa statusów o których piszecie, bo w obu przypadkach zamówienia powinny być już "Zakończone" - będziemy to sprawdzać!

 

Pozdrawiamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Marxam Brewing napisał:

Martwi nas natomiast sprawa statusów o których piszecie, bo w obu przypadkach zamówienia powinny być już "Zakończone" - będziemy to sprawdzać!

Tak jak pisałem na PW - faktycznie status jest 'Zakończone', głupio patrzyłem na maila, a najwyraźniej powiadomienia mailowe są  o złożeniu, opłaceniu i 'przygotowane do realizacji', ale nie o zakończeniu.
Reakcja sklepu szybka i zadowalająca :) Tak trzymać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.