Jump to content

Cześć wszystkim !


Dave
 Share

Recommended Posts

Dawid z Krakowa się kłania!

 

Przygodę z produkcją domowego piwa co prawda zacząłem kilka dni temu, ale doświadczenie w piciu mam o wiele większe. Forum poczytuję już od kilku dni i raczej jestem z tych którzy więcej czytają niż piszą, jednak mimo wszystko chciałem się przedstawić.

 

Na pierwszy raz zdecydowałem się na piętnowanego przez wszystkich Brew-Kita, Cooper Lager. Zamiast drożdży w zestawie, zaaplikowałem drożdże maurivin lagera 497 i zobaczymy jak wyjdzie pierwsze "piwo". Póki co wszystko przebiega książkowo ale wiadomo, zdecyduje efekt finalny. 

 

Pozdrawiam 

Link to comment
Share on other sites

Dlaczego napiętnowanego. Brewkit to bardzo dobra szkoła dla przyszłych piwowarów. Uczysz się co najważniejsze HIGIENY. Mały błąd i warka w kibel. Ale tylko góra 2-e godz. pracy. Przy prawdziwym warzeniu sory ale tzreba się natyrać. I po to jest potrzebne brewkwitowe przedszkole.

Link to comment
Share on other sites

Kiedyś brewkit Cooper Lager miał druk/lakier na puszce, teraz na papierku i przyklejony... To było moje pierwsze piwo, trochę rozdałem, resztę spiliśmy z braćmi. Nawet nie wiem czy było zainfekowane, jedyne co pamiętam to ohydną kapslownicę młotkową i zapach rozbitych butelek z cennym piwem. Mam ją do dzisiaj, pamiątka :) . Dobrych piwek życzę :)

Edited by GB...
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.