Skocz do zawartości

Festiwal Piwowarów 2008 - VI KPD


elroy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 59
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja również myślę o koźlaku ( w tym roku mój koźlak był tylko drugi), ale będzie to trochę inny niż ten z V KPD. Założenia co do składu są trochę inne. No Dori to znowu powalczymy. JK

Edytowane przez wena
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj WIELKI B to moje warzenie to wszystko przez Ciebie. Kiedy przeczytałem jesienią 2005 w Dzienniku Zachodnim wywiad Z Tobą na temat warzenia piwa zacząłem się tym mocno interesować. W styczniu 2006 już miałem własne piwko. A przy okazji mam rodzinę w Pszowie i mam nadzieję , że w końcu poznamy się osobiście. JK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

trzy informacje z frontu przygotowań do VI KPD:

 

- nagroda główna dla Grand Championa KPD 2008 - kocioł zacierno-warzelny Speidel Braumeister 20 l - nówka sztuka :-)

 

- w Jury zasiądzie m.in. Andreas Richter (DE), sędzia podczas Great American Beer Festival a na co dzień dyr. ds. jakości w słodowni Weyermann.

 

 

pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to ten?

 

http://www.piwiarniazywiecka.pl/pl/open/kalendarz/on/party/pid/115

 

Czy trzeba wcześniej jakieś bilety na zwiedzanie BŻ?

 

pozdrawiam

Zwiedzanie browaru na tak dużej imprezie jest, można powiedzieć fragmentaryczne, ale bezpłatne.

Zerknij na http://www.piwo.org/galeria/spotkania_piwowarskie/zywiec_2007 jest kilka zdjęć.

Jeżeli będziesz miał czas, to przyjedź - warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Do giełdy w Żywcu zostało 5 tygodni, więc mam pytanie - kto się wybiera? Mam nadzieję, że spotkamy się większą grupą niż w ubiegłym roku. Ja będę, oczywiście jeśli tylko zdrówko dopisze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybieram się, nawet mam nocleg zarezerwowany, więc mam nadzieję, że pierwszy raz się pojawię na tej zacnej imprezie.

Zadam pytanie pomocnicze, startujecie w konkursie? Dobrze byłoby wiedzieć z kim się przyjdzie mierzyć. :)

 

Ja zgłosiłem 2 piwa: Witbier i Foreign Extra Stout.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybieram się, nawet mam nocleg zarezerwowany, więc mam nadzieję, że pierwszy raz się pojawię na tej zacnej imprezie.

Zadam pytanie pomocnicze, startujecie w konkursie? Dobrze byłoby wiedzieć z kim się przyjdzie mierzyć. :)

 

Ja zgłosiłem 2 piwa: Witbier i Foreign Extra Stout.

Ja w tym roku nie startuję, więc jednego konkurenta macie z głowy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to będzie łatwiej, bez Dori, a Kopyr startuje w innych kategoriach. Zobaczymy jak będzie mam nadzieję, że nie będzie gorzej niż w ubiegłym roku. JK

Oj wena, aleś Ty tajemniczy. :) No pochwal się w jakich kategoriach startujesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tych co Ty nie gustuję więc mam Cię z głowy. No ale porter to niesamowite wyzawanie znając kunkuręcję i bardzo ryzykowne. octoberfest jest jakaś szansa na pierwszą dziesiątkę, zostaje bitter lub kożlak. Piję je już cały tydzień i nie mogę się zdecydować, które wystawić. Mam nadzieję, że przynajmniej po 4 butelki mi zostaną do wysłania. JK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem Piwowarzy !

 

wszystkim którzy wybierają się do Żywca, polecam wcześniejszą rejestrację on-line - od 20 czerwca na miejscu w Piwiarni Żywieckiej czekać będą na Was specjalne pakiety powitalne przygotowane przez Browamatora.

 

Po szczegóły i pliki do pobrania zapraszam tutaj, bo jest tego trochę:

 

http://www.browamator.pl/szczegoly.php?grupa_p=7&przedm=4446923&=Festiwal_Piwowar%F3w_2008_-_Serwis_Informacyjny

 

P.S.

Zapewne Tomkowi Elroyowi pakiet powitalny podrzucimy w drodze powrotnej z Zywca :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny pomysł z identyfikatorami - wiele osób zna się tylko z forumowych nicków i ciężko się odnaleźć w tłumie.

 

p.s

 

ostatnio często to powtarzam :) Duchem będę z Wami na dziedzińcu :)

Oczywiście zapraszam na herbatkę :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Najnowsze wieści z pierwszej ręki ;)

 

Akademicy z The Institute of Brewing & Distiling w Zywcu !

Do programu Festiwalu Piwowarów 2008 dopisujemy jeszcze jeden punkt !

Otóż w sobotę, 21 czerwca odbędzie się spotkanie z akademikami z prestiżowego londyńskiego The Institute of Brewing & Distiling - http://www.ibd.org.uk/igbsite/home/index.asp

Podczas trwającego ok. 2 godzin spotkania usłyszymy 2 wykłady:

Roy Lindsay: ?Produkcja piwa ?Ale? kondycjonowanego w beczkach na przykładzie browaru Tetley?

Julian Herrington: ?Piwo - najlepszy napoj świata - wczoraj i dziś?.

Wykłady odbędą się w sali konferencyjnej w budynku administracyjnym Browaru Żywiec w godz. 10:00 - 12:00 w sobotę, 21 czerwca.

UWAGA: aby mieć pewnośc miejsca, zalecamy wcześniejsze zgłoszenie uczestnictwa w wykładach: biuro@browamator.pl

W zgłoszeniu prosimy podać imię, nazwisko oraz miejsce zamieszkania.

Serdecznie zapraszamy !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.