Skocz do zawartości

Sterownik lodówki


mariusz.spa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, dziś zrobiłem sobie sterowanie lodówki Amica AK 130, urządzenie steruje agregatem chłodziarki gdy jest za ciepło (kontrolka zielona), oraz przewodami grzewczymi zamontowanym w lodówce gdy jest za zimno (kontrolka czerwona), zakresy temperatur i histereza regulowane płynnie, sterownik posiada dwie sondy pomiarowe na dole i górze  lodówki , z obu pomiarów wyliczana jest średnia temperatura do sterowania ustawionymi parametrami.Wstawiamy fermentator do środka i zapominamy o nim na jakiś czas  :)

Pozdrawiam Mariusz.

post-11263-0-32430800-1425232571_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zimą nie wystarczy bo w garażu nie mam ogrzewania , dlatego w okresie zimowym pracuje grzanie, a latem chłodzenie natomiast w okresach przejściowych gdzie w dzień jest ciepło a w nocy zimno  potrzebne jedno i drugie żeby temperatura była stabilna i nie było większych jej skoków .Sterownik jest przystosowany do pracy w lecie i zimie bez dodatkowych ustawień, bez względu na temperaturę otoczenia w lodówce temperatura jest stała.Ja po prostu nie mam czasu żeby kontrolować i doglądać dobroci, znajduję tylko czas wieczorem  na degustację  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

Witam

Panowie i Panie, czy ktoś z Was używa tego sterownika do lodówki ? https://allegro.pl/oferta/regulator-temperatury-rt-2c-termostat-do-terrarium-6979498121 Jakie macie z nim doświadczenia? Jeśli nie ten to czy możecie polecić coś z aktualnej oferty alledrogo ? Wiem że ten wątek już był ale  4 lata temu i myślałem że może coś się zmieniło. 

Z góry dzięki i pozdrawiam

Edytowane przez Maciek Mac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.