Skocz do zawartości

Płatności w sklepach dla piwowarów


Rekomendowane odpowiedzi

 

No właśnie, żaden "zaintersowanych" do tej pory głosu nie zabrał! O czym to świadczyć może?

O tym że sklepy robią pieniądze a nie czytają jakieś forum.
Tzw. życie :) Ciekawe jednak czemu nawet na 'odwal' się nikt ze sklepów nie odpowie. Czytają, swoje wątki i pochwały oraz reklamacje, tu na forum. Można zerknąć, aktualne info jest. Edytowane przez GB...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpisujesz w gogle odpowiednią frazę i wyskoczy kilka

 

kiedy ja tylko angielski i to w mowie znam. Pisanie po norwesku to wyższa szkoła jazdy jest. Jak dla mnie. :cool:

 

Tzw. życie Ciekawe jednak czemu nawet na 'odwal' się nikt ze sklepów nie odpowie. Czytają, swoje wątki i pochwały oraz reklamacje, tu na forum. Można zerknąć, aktualne info jest.

 

Musieli by się zdeklarować lub tłumaczyć, więc lepiej milczeć. Zabieranie głosu w trudnych sprawach kiedyś nazywało się odwagą cywilną! Teraz coraz rzadziej tę cechę spotkać można! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Musieli by się zdeklarować lub tłumaczyć, więc lepiej milczeć. Zabieranie głosu w trudnych sprawach kiedyś nazywało się odwagą cywilną! Teraz coraz rzadziej tę cechę spotkać można!
A nie lepiej robić pieniądze bez kosztów i problemów?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Zabieranie głosu w trudnych sprawach kiedyś nazywało się odwagą cywilną

liczeni jak i ile kto zarabia nazywano wścibstwem o rezonowaniu nie wsponę ;)

 

takie teraz czasy i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie lepiej robić pieniądze bez kosztów i problemów?

 

Fakt. Tylko sklep oferujący więcej udogodnień może liczyć na większe obroty a tym samym większe zyski, a tu chyba o to chodzi. Tak myślę, ale mogę się mylić! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musieli by się zdeklarować lub tłumaczyć, więc lepiej milczeć. Zabieranie głosu w trudnych sprawach kiedyś nazywało się odwagą cywilną! Teraz coraz rzadziej tę cechę spotkać można! 

 

Może po prostu nie każdy ma ochotę się uzewnętrzniać na temat szczegółów prowadzonego przez siebie biznesu na otwartym forum. Zwłaszcza na forum zdominowanym przez klientów. :)

 

Na pewno czytają. Jak uznają że im się to opłaca to wprowadzą, jak nie to nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz mnie dodać do ignorowanych

 

 

Panie Anteks, można się z Tobą nie zgadzać, można pokłócić, można też pokochać, ale ignorować... się nie da  :D !! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Jest to po prostu wygodna forma płatności nie tylko dla mnie ale też dla sprzedających (mają praktycznie od ręki kasę na koncie)

Kolega jak widać nigdy nie miał z tym do czynienia ale wie, że sklepom się opłaca. Mała podpowiedź - natychmiastowo to oni mają co najwyżej potwierdzenie dokonania transferu środków na konto pośrednika. Jak uda Ci się takim potwierdzeniem zapłacić za chleb i mleko to przyznam Ci rację.

 

Co oczywiście nie zmienia faktu, że jest to bardzo wygodna forma płatności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Panie Anteks, jeżeli wymyślisz coś mądrego to zabierz głos. Głupot na co dzień zbyt dużo mam wokół.

Możesz mnie dodać do ignorowanych, nie będziesz musiał czytać
Temat padł, nie ma sensu gnębić sprzedawców o payu itp płatności. Ja PDF puszczam w re: jak coś kupuję w necie i trąbka :smilies: Blokujemy temat? Czy jeszcze ktoś pomarudzić ma ochotę?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam wole płacić kartą bo mam z tego dodatkowe profity. Robiąc przelew nic nie zyskuje... a czasu zajmuje więcej. Chętnie kupiłbym coś na TB bo fajną mają ofertę a tak jestem "zmuszony" brać w BA, gdzie przesyłka cholernie długo idzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś za coś. Mnie to trochę śmieszy bo ile czasu więcej zajmuje wykonanie przelewu? Ale każdy robi jak mu wygodniej, jak ktoś jest zmuszony zamiast minuty dłużej przy płaceniu czekać tydzień dłużej na wysyłkę to widać tak mu się bardziej opłaca/jest wygodniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chcę kupić coś w sklepie z PL to karta jest praktycznie jedynym ratunkiem, żeby zrobić przelew muszę pierw wysłać pieniądze na konto  PL co zajmuje sporo czasu i dodatkowo kosztuje.

Co do TB to obiecują z tą kartą i jakoś się im nie udaje ale kiedyś przy robieniu zamówienia i zdziwieniu się że opcja karta jednak nie działa zadzwoniłem do nich i dowiedziałem się że zawsze można się z nimi dogadać i jest w opcji np. PayPal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.