Skocz do zawartości

Józek warzy - offline


josefik

Rekomendowane odpowiedzi

jutro startuję z kolejną warką online' date=' start między 15 a 16

będzie warzony witek :beer:[/quote']

Chyba faktycznie podeślę Tobie mój grafik , człowiek ma 20 dni wolnych w miesiącu i jeszcze nie mogę trafić na warzenie :beer:

Nasz drogi kolega ostatnio w ogóle uskutecznia te warki w dni robocze jak by nie mógł po ludzku w sobotę :beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jutro startuję z kolejną warką online' date=' start między 15 a 16

będzie warzony witek :)[/quote']

Chyba faktycznie podeślę Tobie mój grafik , człowiek ma 20 dni wolnych w miesiącu i jeszcze nie mogę trafić na warzenie :beer:

Nasz drogi kolega ostatnio w ogóle uskutecznia te warki w dni robocze jak by nie mógł po ludzku w sobotę :beer:

chłopcy to przecież dla Was,

w piątek czy sobotę to sobie walen tynki onlajn możemy zrobić :beer: przy świecach oczywiście

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jutro startuję z kolejną warką online' date=' start między 15 a 16

będzie warzony witek :beer:[/quote']

Chyba faktycznie podeślę Tobie mój grafik , człowiek ma 20 dni wolnych w miesiącu i jeszcze nie mogę trafić na warzenie :beer:

Anteks- Twoja chęć do nauki mnie zaskakuje. Widzę, że chcesz się coś nowego nauczyć. Z drugiej strony wiedzy nigdy nie za wiele. Zmień sobie grafik w pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anteks- Twoja chęć do nauki mnie zaskakuje. Widzę, że chcesz się coś nowego nauczyć. Z drugiej strony wiedzy nigdy nie za wiele. Zmień sobie grafik w pracy.

Tak jak piszesz wiedzy nigdy wiele , a z Krzychem można powymieniać doświadczenia na GG :beer:. Grafik trudno zmienić , już rozpisany do końca roku :beer:

Edytowane przez anteks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anteks- Twoja chęć do nauki mnie zaskakuje. Widzę' date=' że chcesz się coś nowego nauczyć. Z drugiej strony wiedzy nigdy nie za wiele. Zmień sobie grafik w pracy.[/quote']

Tak jak piszesz wiedzy nigdy wiele , a z Krzychem można powymieniać doświadczenia na GG :beer:. Grafik trudno zmienić , już rozpisany do końca roku :beer:

Przecież w pracy masz komputer to sobie włącz a przy okazji Twoi kumple załapią bakcyla

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trudno mi się wstrzelić z płynnymi drożdżami i gęstwami w weekend /saszetki słabo puchną/ do tego jeszcze only 3 fermentatory/kegi 50l, no a sezon na lagery i trzeba swoje odczekać. Plastiki rozdałem na zachętę chętnym i ciekawym.

ale kończę projekt fermentatora stożkowego, prototyp prawie gotowy jak będzie cacy to jeszcze 3 kegi stoją do przeróbki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podłączyłem wreszcie do do beczki nową butlę z mieszanką azotu i co2

do operacji przygotowywałem się od listopada warząc i "kegując" stouciki dość regularnie.

Trzeba też było zmienić reduktor ale wato było :)

efekt jak w angielskim pubie i o to chodziło

Edytowane przez josefik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

reduktor musi być inny typowy do azotu /inny gwint butli/

mieszankę sprowadził mi lokalny dystrybutor gazów technicznych

koszt napełnienia butli 1,7m3 48 zł

 

edit: zdjęcie tego do końca nie oddaje ale naprawdę jest tak ja być powinno.

 

edit2: mieszanka wraz z butlą jest oczywiście spożywcza

Edytowane przez josefik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedyś szukałem w internecie i znalazłem to

http://gaz24.pl/www/index.php?cat=12&pro=216

 

po zapytaniu otrzymałem taką odpowiedź

 

"Cena za gaz do piwa (Azot+CO2) w butli o pojemności 1,6m3 wynosi 70 zł netto.

 

Niestety nie dostarczamy gazu do Ostrowa.

 

Kaucja za butlę wynosi 200 złotych i jest zwrotna w momencie zwrotu butli do naszej firmy."

 

Jak się okazuje trzeba szukać nau siebie no i wspierać lokalnych przedsiębiorców :)

dodatkowo nie musiałem płacić za butlę kaucji 200 tylko 50

Edytowane przez josefik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.