Skocz do zawartości

Józek warzy - offline


josefik

Rekomendowane odpowiedzi

FF 8.0 działa łącznie ze sterowaniem' date=' dźwięku brak.[/quote']

Tak te problemy wynikały z złej konfiguracji. Kamera widoczna była tylko w sieci wewnętrznej. Teraz powinno wszystko śmigać.

W tej chwili wszystko nadaj pięknie śmiga ale dźwięku nadal brak. FF 8.0, ubuntu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta kamera ma złe miejsce zamontowania,jak pracujesz robiąc warkę zasłaniasz widok kamera łapie twoje plecy.

Bo to jest wersja trial, będzie druga kamerka która będzie łapać wszystko, ale trzeba będzie wykupić opcję premium ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo to jest wersja trial, będzie druga kamerka która będzie łapać wszystko, ale trzeba będzie wykupić opcję premium :)

Kamery będą także w: kotle zaciernym, kotle warzelnym, filtratorach, urządzeniu chłodniczym. Czekać tylko na sypialnię i łazienkę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta kamera ma złe miejsce zamontowania,jak pracujesz robiąc warkę zasłaniasz widok kamera łapie twoje plecy.

W pierwszym poście tego wątku jest założenie ze to taki podgląd, nie jest to pokaz warzenia czy szkolenie online.

A kamerę można oczywiście przenieść ale musisz wiedzieć że mam strasznie szerokie plecy ;) i efekt dalej może nie być zadowalający. :)

Edytowane przez josefik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo to jest wersja trial' date=' będzie druga kamerka która będzie łapać wszystko, ale trzeba będzie wykupić opcję premium :)[/quote']

Kamery będą także w: kotle zaciernym, kotle warzelnym, filtratorach, urządzeniu chłodniczym. Czekać tylko na sypialnię i łazienkę ;)

ja myślę że jóefik powinien wykupić sobie numer typu 7*** i zacząć pobierać opłaty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My tu gadu gadu o pierdołach a uciekł ważny temat. Mianowicie obiecanego spotkania inaugurującego nowy sezon i warzelnię.

Nasuwa się kilka pytań a zasadnicze: w jakim terminie? Dajcie jakieś propozycje. Drugie pytanie to czy warzymy, czy tylko świętujemy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam i tak łykendy zawalone więc będę się musiał gimnastykować. No i muszę dodatkowo rozkminić jakoś problem dojazdu bo autem bym nie chciał jechać ;)

 

Właśnie zbadałem sprawę PKP. Tylko godzina drogi a pociąg co godzinę :)

Edytowane przez klisz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiedziałem, że pociągi tak często mam :) Odkąd przestałem do pracy dojeżdżać do Poznania jestem jak widać zupełnie nie w temacie. I jak tu narzekać na PKP? Normalnie chyba będę częściej na "kawę" wpadał ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.