Skocz do zawartości

VII Wrocławskie Warsztaty Piwowarskie, 8-9 maja 2010


Marusia

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 miesiące temu...
  • Odpowiedzi 195
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dodałam bazę noclegową oraz regulamin konkursu, wszystko tutaj:

http://www.browar.biz/forum/forumdisplay.php?f=229

 

Jeśli uważacie za przydatne wklejenie tego tutaj, to dajcie znać, bo moim zdaniem nie ma sensu spamować netu kilka razy tymi samymi informacjami ;)

 

W formularzu zgłoszeniowym konkursu widnieje nick z b.biz, ale nie istnieje oczywiście nic na przeszkodzie, żeby wpisywać nick z p.org, jedynie jeśli ktoś jest zarejestrowany na obu forach pod różnymi nickami, to proszę o b.bizowski - będzie mi się łatwiej połapać ;)

 

Pozostałam przy 2 piwach konkursowych - jak opanujemy rozrost imprezy w tym roku, to w przyszłym zaszalejemy z kategoriami :)

 

Jest też info, gdzie się zgłaszać z piwami do degustacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ja też planuję być. Co do noclegu jeszcze nie wiem, ale chciałbym, aby był blisko. Wygoda i starość nie radość. Jakieś propozycje wspólnego kwaterunku ( myślę o hotelu nie łóżku) mile widziane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blisko to tam nic niema, bo to koniec świata :D Zastanawiam się czy nie brać hostelu w centrum tam gdzie kimałem rok temu.

Kenny+Makaron+Jacer+Wena = Pełna taksówka do hotelu :D

 

Czego szukamy? Guesthouse, *,**,*** jak coś powyżej **** to na mnie nie liczcie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Szukamy dusz na sobotnie afterparty :|

After party jest na Zamku - Festiwal Dobrych Piw do oporu :| Za jakiś tydzień będzie już bardziej szczegółowy program i zestaw prezentujących się browarów :(

 

Kilka przydatnych aktualnych informacji:

- piwowarzy z piwem do degustacji proszeni są o zamówienie darmowych koszulek - szczegóły tutaj:

http://www.browar.biz/forum/showthread.php?t=87330

 

kto nie zamówi - nie dostanie, zatem do roboty :)

 

Można też już wysyłać piwa na konkurs - w tym roku pils i witbier - szczegóły tutaj:

http://www.browar.biz/forum/showthread.php?t=86842

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Wzywam Piwowarów Sudeckich z okolic Wałbrzycha jedziemy na Warsztaty do Wrocka w sobotę.Jedziemy w 5 osób , mamy jeszcze wolne 3 miejsca w busie zapraszamy ! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wzywam Piwowarów Sudeckich z okolic Wałbrzycha jedziemy na Warsztaty do Wrocka w sobotę.Jedziemy w 5 osób , mamy jeszcze wolne 3 miejsca w busie zapraszamy ! :)

Podejdź tam gdzieś do mnie. Będę polewał piwo z kega na sprzęcie Wogosza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wzywam Piwowarów Sudeckich z okolic Wałbrzycha jedziemy na Warsztaty do Wrocka w sobotę.Jedziemy w 5 osób ' date=' mamy jeszcze wolne 3 miejsca w busie zapraszamy ! :)[/quote']

Podejdź tam gdzieś do mnie. Będę polewał piwo z kega na sprzęcie Wogosza.

Nie omieszkam poznać tak zacnego piwowara,zresztą ja i rubezahl przywieziemy też piwka do degustacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wzywam Piwowarów Sudeckich z okolic Wałbrzycha jedziemy na Warsztaty do Wrocka w sobotę.Jedziemy w 5 osób ' date=' mamy jeszcze wolne 3 miejsca w busie zapraszamy ! :)[/quote']

Podejdź tam gdzieś do mnie. Będę polewał piwo z kega na sprzęcie Wogosza.

Nie omieszkam poznać tak zacnego piwowara' date='zresztą ja i [b']rubezahl[/b] przywieziemy też piwka do degustacji

ZIBI już się cieszę, że będę mógł ( mam nadzieję, że się załapię) skosztować Waszych piw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejdź tam gdzieś do mnie. Będę polewał piwo z kega na sprzęcie Wogosza.

Nie omieszkam poznać tak zacnego piwowara' date='zresztą ja i [b']rubezahl[/b] przywieziemy też piwka do degustacji

ZIBI już się cieszę, że będę mógł ( mam nadzieję, że się załapię) skosztować Waszych piw.

A my twojego Wena :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.