Skocz do zawartości

VII Wrocławskie Warsztaty Piwowarskie, 8-9 maja 2010


Marusia

Rekomendowane odpowiedzi

Już teraz zapraszam, choć szczegóły dopiero w dopracowaniu. Zapowiada się rewolucja i w ogóle niesamowite rzeczy będą się działy ;)

Jeszcze czekam na potwierdzenie od współorganizatora, którym zadeklarował się być Centrum Kultury Zamek - http://www.zamek.wroclaw.pl/ , czy pełna opcja moich wymysłów będzie możliwa do zrealizowania i wtedy wszystko napiszę :)

 

Póki co najistotniejszą informacją są kategorie w Konkursie Piw Domowych, a będą to:

- tradycyjnie PILS, bez określania, czy niemiecki, czy bohemski - ma być dobry po prostu :P

- Witbier, zwany Witkiem.

 

Jak dobrze pójdzie dodamy jeszcze 1-2 kategorie, ale to już po zatwierdzeniu dwudniowego programu.

 

Więcej szczegółów na browar.bizie - tam jest cały dział dotyczący Warsztatów, trudno to wszystko powtarzać, zatem zapraszam do lektury:)

http://www.browar.biz/forum/forumdisplay.php?f=229

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 195
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Swoją drogą ile może teraz kosztować łóżko w jakimś pensjonacie w okolicy ? Tak mniej więcej.

Momencik - jeśli zaklepiemy - za jakiś tydzień - dwudniowe Warsztaty, to będziemy dogadywać coś w okolicy (bo wtedy i impreza powarsztatowa odbędzie się też na terenie Zamku) - wtedy dam znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wena, jeśli będzie więcej kategorii konkursowych, to na pewno znajdzie się jakaś pozycja siekierkowa, żebyś mógł swoje specjały zaoferować :beer:

Z góry dziękuję, ale mam nadzieję, że pilsa w przyszłym roku nie zapomnę wysłać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wena' date=' jeśli będzie więcej kategorii konkursowych, to na pewno znajdzie się jakaś pozycja siekierkowa, żebyś mógł swoje specjały zaoferować :)[/quote']

Z góry dziękuję, ale mam nadzieję, że pilsa w przyszłym roku nie zapomnę wysłać.

Może zapomnij :beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już zamoczyłem rękawice w wodzie aby bardziej bolało

Pochmiele Pilsa zdrowo, będzie smaczny.

 

Już się nie moge doczekać, z Tobą zmierzyć się to będzie przyjemność. :beer:

 

A nocleg musimy sobie znaleźć jakiś fajny, co by wyskoczyć wieczorem w miasto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nocleg musimy sobie znaleźć jakiś fajny, co by wyskoczyć wieczorem w miasto.

Wstrzymaj się, bo może się okazać, że na miejscu będzie fajna impreza po warsztatowa i szkoda będzie uderzać "w miasto" :beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstrzymaj się, bo może się okazać, że na miejscu będzie fajna impreza po warsztatowa i szkoda będzie uderzać "w miasto" :beer:

"Jedenasta czas do miasta" i nic na to nie zaradzisz. :)

 

Poza tym auslanderzy chcieli by pewno pozwiedzać Wrocek nocą szlakiem dobrych knajp :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po co mam coś radzić, mi to wszystko jedno, tylko chodzi mi o to, żebyś potem nie utyskiwał, że fajna impreza, a Ty już musisz nocnym do centrum wracać, bo tam masz hotel. A w niedzielę znowu do Lesnicy :beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po co mam coś radzić, mi to wszystko jedno, tylko chodzi mi o to, żebyś potem nie utyskiwał, że fajna impreza, a Ty już musisz nocnym do centrum wracać, bo tam masz hotel. A w niedzielę znowu do Lesnicy :beer:

eee tam, taksówki są. :)

 

P.S. Dlatego chce iśc w miasto, żeby mieć bliżej do hotelu, hłe, hłe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po co mam coś radzić' date=' mi to wszystko jedno, tylko chodzi mi o to, żebyś potem nie utyskiwał, że fajna impreza, a Ty już musisz nocnym do centrum wracać, bo tam masz hotel. A w niedzielę znowu do Lesnicy :)[/quote']

eee tam, taksówki są. :)

 

P.S. Dlatego chce iśc w miasto, żeby mieć bliżej do hotelu, hłe, hłe :)

A czy w tym Zamku nie ma hotelu ? Byłoby najbliżej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po co mam coś radzić, mi to wszystko jedno, tylko chodzi mi o to, żebyś potem nie utyskiwał, że fajna impreza, a Ty już musisz nocnym do centrum wracać, bo tam masz hotel. A w niedzielę znowu do Lesnicy :)

JACER trzeba czasami zaufać kobiecie, tym bardziej Piwowarce wie co pisze.

Edytowane przez wena
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze względu na odległość niestety nie będę uczestniczył. Ale mam ochotę wysłać swojego Witka :) Tylko nie wiem czy wytrzyma do maja :smilies: Jak nie, to trzeba będzie coś nowego uwarzyć :smilies:

No to uwarzysz najwyżej nowego, końcu Witki takie smaczne są, że można je mieć w piwnicy na okrągło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.