Skocz do zawartości

Czołem piwożłopy! ;)


babka_zielarka

Rekomendowane odpowiedzi

Krążę sobie na trasie Lublin-Rzeszów. Cośtam gotuję i nikt się jeszcze nie otruł. Regularnie czytam to forum, ale jakoś dopiero mnie natchnęło do rejestracji. W sumie to nudna jestem, nie ma co się rozpisywać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ten sposób odsiewam ludzi, którzy nie mają dystansu do siebie ;) do warzenia natchnienia nie potrzebuję, bo mam za sobą całkiem sporo, ale dzięki. Jakby ktoś chciał wyżłopać coś pysznego w w/w miastach, to chętnie przedyskutuję sprawę i jeszcze męża zabiorę jako wsparcie intelektualne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ten sposób odsiewam ludzi, którzy nie mają dystansu do siebie ;)

Wejście smoka można powiedzieć. Swoją drogą ciekawe jak by zareagował któryś ze zwycięzców konkursów (Szała, Makaron czy np.. Dori :D ) gdybyś im w oczy powiedziała- Cześć piwożłopie :smilies:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ten sposób odsiewam ludzi, którzy nie mają dystansu do siebie ;)

Wejście smoka można powiedzieć. Swoją drogą ciekawe jak by zareagował któryś ze zwycięzców konkursów (Szała, Makaron czy np.. Dori :D ) gdybyś im w oczy powiedziała- Cześć piwożłopie :smilies:

Powitanie przypomina trochę tekst do 'osób lubiących przygody' : prochy (tutaj ziółka :smilies: ) wciągasz i w proch się obrócisz... Piwożłopy, mózgotrzepy itd. Cześć :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja podzielam zdanie każdy z nas to piwożłop ;) Choć forma kraftożłop też genialna. Nic w tym obraźliwego dla mnie ta forma jest zabawna i nie znaczy niczego negatywnego, a po drugie lubię sobie pomlaskać i pociamkać przy piwach :P Mniej spiny ludzie :beer: Żłopnijcie sobie piwko to wam przejdzie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bądź pozdrowiona kobieto z poczuciem humoru:-))

Więcej takich a świat będzie piekniejszy..

 

BTW, mam pomysł na siga:

 

...ja się nie znam, ja tylko jestem piwożłopem...:-))

 

czy Autorzy zezwalają na taka zbitke sentencji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.