Skocz do zawartości

BREWNESS.com - startup dla piwowarów domowych


brewness

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie odkryłem, że nie mogę podpiąć do swojego kona profilu z forum, bo puste pole "Ilość uwarzonego piwa"(albo z wartością: 0) jest uznawane za nieprawidłowe :)

EDIT: poradziłem sobie wpisując 0.5 L, ale teraz zostanę z taką wartością do pierwszej warki :D

Edytowane przez Enethion
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie odkryłem, że nie mogę podpiąć do swojego kona profilu z forum, bo puste pole "Ilość uwarzonego piwa"(albo z wartością: 0) jest uznawane za nieprawidłowe :)

 

EDIT: poradziłem sobie wpisując 0.5 L, ale teraz zostanę z taką wartością do pierwszej warki :D

 

Faktycznie jest tam taki walidator, zmienię to bo w sumie niczemu to nie służy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

planujecie wydać aplikację na androida?

 

Cześć! Jesteś pierwszą osobą, która o to pyta :) jeśli będzie więcej takich głosów jak Twój to na pewno przemyślimy temat. Jakbyś jeszcze dał mi znać, czego wg Ciebie brakuje w wersji mobilnej, a co mogłoby się znaleźć w aplikacji natywnej to byłbym wdzięczny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W wersji mobilnej denerwuje mnie to że nie widać numeru warki. Przeważnie mam dłuższe nazwy piwa i numer warki który jest na końcu jest już niewidoczny.

 

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

 

To jest do ogarnięcia, będziemy numer pokazywali na początku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

planujecie wydać aplikację na androida?

 

Cześć! Jesteś pierwszą osobą, która o to pyta :) jeśli będzie więcej takich głosów jak Twój to na pewno przemyślimy temat. Jakbyś jeszcze dał mi znać, czego wg Ciebie brakuje w wersji mobilnej, a co mogłoby się znaleźć w aplikacji natywnej to byłbym wdzięczny :)

 

 

serio? to mnie zaskoczyliście. strona na moim p8 lite działa idealnie, zero uwag z mojej strony, kawał dobrej roboty.

 

a aplikacja jak aplikacja - nie wymagałby dostępu do internetu, działałaby szybciej na starszych sprytnofonach, plus moglibyście wincyj zarobić. póki co układam pierwsze własne przepisy korzystając z Waszego systemu i jest fajnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, dostęp do neta musiałby być, żeby synchronizować dodane receptury lub warki. 

 

Ogólnie to plany na aplikacje były od samego początku ale wersja mobilna okazała się na tyle udana, że na razie te plany odstawiliśmy, może za jakiś czas do tego wrócimy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, dostęp do neta musiałby być, żeby synchronizować dodane receptury lub warki. 

 

Ogólnie to plany na aplikacje były od samego początku ale wersja mobilna okazała się na tyle udana, że na razie te plany odstawiliśmy, może za jakiś czas do tego wrócimy :)

  Warki mogłyby być zapisywane na dysk, tak by można było je czytać w trybie offline. Ba można by móc edytować warki offline, a synchronizować w momencie dostępu do internetu. Mi by to bardzo pomogło gdyż warzę na "totalnym zadupiu" bez neta i czegokolwiek, mając ze sobą zwykle iPada z pdfem warki, który nie jest tak wygodny jak widok warki z aplikacji (brak czasomierzy). Brak aplikacji na iOSa działającej w trybie offline jest jedynym czynnikiem, dla którego nie kupię konta premium :P Generalnie apka mobilna nie musi odzwierciedlać całej aplikacji webowej, mi by na przykład wystarczyła możliwość tworzenia/edycji warek i kalkulator (to co przydaje się podczas warzenia, a nie podczas projektowania przepisu). Korzystając z wersji webowej na iPadzie, wkurza mnie to, że przeglądarka musi być odpalona podczas odliczania czasu. W przypadku aplikacji można by ustawić pusha na daną godzinę, dzięki czemu można by i zablokować urządzenie, a te i tak przypomni się kiedy trzeba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

No właśnie, dostęp do neta musiałby być, żeby synchronizować dodane receptury lub warki.

 

Ogólnie to plany na aplikacje były od samego początku ale wersja mobilna okazała się na tyle udana, że na razie te plany odstawiliśmy, może za jakiś czas do tego wrócimy :)

Warki mogłyby być zapisywane na dysk, tak by można było je czytać w trybie offline. Ba można by móc edytować warki offline, a synchronizować w momencie dostępu do internetu. Mi by to bardzo pomogło gdyż warzę na "totalnym zadupiu" bez neta i czegokolwiek, mając ze sobą zwykle iPada z pdfem warki, który nie jest tak wygodny jak widok warki z aplikacji (brak czasomierzy). Brak aplikacji na iOSa działającej w trybie offline jest jedynym czynnikiem, dla którego nie kupię konta premium Generalnie apka mobilna nie musi odzwierciedlać całej aplikacji webowej, mi by na przykład wystarczyła możliwość tworzenia/edycji warek i kalkulator (to co przydaje się podczas warzenia, a nie podczas projektowania przepisu). Korzystając z wersji webowej na iPadzie, wkurza mnie to, że przeglądarka musi być odpalona podczas odliczania czasu. W przypadku aplikacji można by ustawić pusha na daną godzinę, dzięki czemu można by i zablokować urządzenie, a te i tak przypomni się kiedy trzeba.
Popieram i dołączam się do prośby:-)

 

Wysłane z mojego C1905 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

No właśnie, dostęp do neta musiałby być, żeby synchronizować dodane receptury lub warki. 

 

Ogólnie to plany na aplikacje były od samego początku ale wersja mobilna okazała się na tyle udana, że na razie te plany odstawiliśmy, może za jakiś czas do tego wrócimy :)

  Warki mogłyby być zapisywane na dysk, tak by można było je czytać w trybie offline. Ba można by móc edytować warki offline, a synchronizować w momencie dostępu do internetu. Mi by to bardzo pomogło gdyż warzę na "totalnym zadupiu" bez neta i czegokolwiek, mając ze sobą zwykle iPada z pdfem warki, który nie jest tak wygodny jak widok warki z aplikacji (brak czasomierzy). Brak aplikacji na iOSa działającej w trybie offline jest jedynym czynnikiem, dla którego nie kupię konta premium :P Generalnie apka mobilna nie musi odzwierciedlać całej aplikacji webowej, mi by na przykład wystarczyła możliwość tworzenia/edycji warek i kalkulator (to co przydaje się podczas warzenia, a nie podczas projektowania przepisu). Korzystając z wersji webowej na iPadzie, wkurza mnie to, że przeglądarka musi być odpalona podczas odliczania czasu. W przypadku aplikacji można by ustawić pusha na daną godzinę, dzięki czemu można by i zablokować urządzenie, a te i tak przypomni się kiedy trzeba.

 

 

Słuszna uwaga, z tym, że aplikacja mogłaby mieć tylko podstawowe funkcjonalności przydatne przy garach.

Może uda się z tym ruszyć po nowym roku, nie mamy jednak doświadczenia w mobilu, zobaczymy jak to będzie z realizacją ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Prosiłbym aby w kalkulatorze do obliczania korekcji refraktometru można było wybrać pomiędzy blg a brix - ułatwi to sprawę bo refraktometr pokazuje w brix. A jakby jeszcze dało się to dodać w "warkach" to byłoby już naprawdę extra.

 

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez redlum
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu zapisałem sobie przepis. Dziś chciałem sobie go poprawić. A tu zonk. Za pierwszym razem podczas zapisu dostałem info o błędnym wpisie czy coś takiego. Zmieniłem tylko ilość drożdży. Natomiast za każdym innym razem zapisuje, ale przy podglądzie przepis pozostaje pozostaje bez zmian (tu wprowadziłem więcej poprawek). Ale gdy chcę edytować, widnieją w niej moje zmiany. Jutro warzenie a nie mogę wydrukować przepisu, co robić, jak żyć? ;)

Mało tego, zmiany widoczne są gdy wchodzę na "Moje przepisy" natomiast gdy wybiorę przepis, zostaje po staremu.

Edytowane przez Drapichrust
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu zapisałem sobie przepis. Dziś chciałem sobie go poprawić. A tu zonk. Za pierwszym razem podczas zapisu dostałem info o błędnym wpisie czy coś takiego. Zmieniłem tylko ilość drożdży. Natomiast za każdym innym razem zapisuje, ale przy podglądzie przepis pozostaje pozostaje bez zmian (tu wprowadziłem więcej poprawek). Ale gdy chcę edytować, widnieją w niej moje zmiany. Jutro warzenie a nie mogę wydrukować przepisu, co robić, jak żyć? ;)

Mało tego, zmiany widoczne są gdy wchodzę na "Moje przepisy" natomiast gdy wybiorę przepis, zostaje po staremu.

 

Zaraz się tym zajmę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu zapisałem sobie przepis. Dziś chciałem sobie go poprawić. A tu zonk. Za pierwszym razem podczas zapisu dostałem info o błędnym wpisie czy coś takiego. Zmieniłem tylko ilość drożdży. Natomiast za każdym innym razem zapisuje, ale przy podglądzie przepis pozostaje pozostaje bez zmian (tu wprowadziłem więcej poprawek). Ale gdy chcę edytować, widnieją w niej moje zmiany. Jutro warzenie a nie mogę wydrukować przepisu, co robić, jak żyć? ;)

Mało tego, zmiany widoczne są gdy wchodzę na "Moje przepisy" natomiast gdy wybiorę przepis, zostaje po staremu.

 

Sprawdź teraz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

 

Sprawdź teraz :)

 

Nadal to samo...

 

 

Jaka przeglądarka?

 

Firefox

 

 

Odśwież stronę poprzez ctrl+shift+r, powinno pomóc. Nie mniej jednak spróbuj przejść przez edycje jeszcze raz i daj znać czy po kolejnym zapisie błąd dalej będzie się powtarzał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy to! Ale połowicznie. Ilość drożdży jest taka jaką chciałem, surowce są poprawione. Drobnym szczegółem jest jednak gęstość. Podczas edycji jest 12,2 BLG, po zapisaniu nadal 12,1 BLG.

Ale to już pikuś ;)

A gdy chcę wydrukować przepis, nadal jest stary.

Chyba napiszę całość jeszcze raz a stary do kosza.

Edytowane przez Drapichrust
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy to! Ale połowicznie. Ilość drożdży jest taka jaką chciałem, surowce są poprawione. Drobnym szczegółem jest jednak gęstość. Podczas edycji jest 12,2 BLG, po zapisaniu nadal 12,1 BLG.

Ale to już pikuś ;)

 

To może akurat wynikać z zaokrągleń, postaram się to wyeliminować niebawem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.