Skocz do zawartości

BREWNESS.com - startup dla piwowarów domowych


brewness

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 2.10.2021 o 08:57, Koora napisał:

@brewness

Występuje chyba ogólny problem z dostępem do przepisów.

 

 

Cześć,

od piątku do wczoraj wieczora mieliśmy powracający problem z serwerem, w tym momencie jest to już rozwiązane. W tym momencie masz dalej jakieś problemy? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
W dniu 13.11.2018 o 17:27, smaky78 napisał:

wszyscy chmielą na zimno

Nie no, nie wszyscy chmielą na zimno, a jeśli nawet chmielą to są style, w których wręcz na zimno chmielić nie należy... ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taką prośbę do @brewness o dodanie nowej kategorii "ulubione" (lub "obserwowane") do której każdy piwowar domowy, korzystający z waszego portalu, mógłby wrzucać 1) znalezione na nim fajne receptury oraz 2) dodawać jakichś innych piwowarów do ulubionych (obserwowanych).

Da się?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 10 miesięcy temu...
22 minuty temu, zielony07 napisał:

dożywotnie ?

  Pokaż ukrytą zawartość

zielony07

 

 

Wyślij mi maila na support@whiteravens.pro ze screenem z wiekszą ilością informacji (jakiś link, screenshot etc). Bo sprawdziłem w bazie masz wszystko dobrze ustawione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
1 minutę temu, CzasemRobiePiwo napisał(a):

Czy aplikacja będzie jeszcze jakoś rozwijana? Czego można się spodziewać w przyszłości?
Bo piszesz tutaj w wątkach że dogorywa, przynajmniej tak wnioskuje.
@brewness

 

Dogorywa? Aplikacja działa i ma się dobrze. Pracujemy nad aplikacją mobilną, działamy na tyle ile pozwala nam budżet, który przez małą ilość kont płatnych jest dość skromny ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minutes ago, brewness said:

 

Dogorywa? Aplikacja działa i ma się dobrze. Pracujemy nad aplikacją mobilną, działamy na tyle ile pozwala nam budżet, który przez małą ilość kont płatnych jest dość skromny ;)

Wybacz, niezorientowałem się że tutaj w ciagu 5 stron minęło tez 5 lat, i dosłownie przed chwila czytałem że budżet to tylko 8 stów miesięcznie.
W takim razie super!

Edytowane przez CzasemRobiePiwo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.05.2023 o 22:48, brewness napisał(a):

Dogorywa? Aplikacja działa i ma się dobrze. Pracujemy nad aplikacją mobilną, działamy na tyle ile pozwala nam budżet, który przez małą ilość kont płatnych jest dość skromny ;)

To może funkcjonalności, których teraz nie ma mogą być dostępne tylko dla kont PRO. Inaczej będzie ubywać płacących. Dla mnie aplikacja się nie rozwija, bo jeśli nie pojawiają się funkcjonalności o których tu piszemy to reszta jest zupełnie nie ważna. A jeśli aplikacja mobilna będzie miała nowych funkcjonalności to może nie istnieć, tak jak obecnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.05.2023 o 21:44, Mibor napisał(a):

To może funkcjonalności, których teraz nie ma mogą być dostępne tylko dla kont PRO. Inaczej będzie ubywać płacących. Dla mnie aplikacja się nie rozwija, bo jeśli nie pojawiają się funkcjonalności o których tu piszemy to reszta jest zupełnie nie ważna. A jeśli aplikacja mobilna będzie miała nowych funkcjonalności to może nie istnieć, tak jak obecnie.

 

Pytanie o których funkcjonalnościach mówimy, jesteśmy otwarci na nowe rzeczy, czasem jednak zgłaszane propozycje są dość niszowe i ciężko jest implementować coś co będzie wartością dodaną dla kilku osób. Masz jakieś konkretne przykłady? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.05.2023 o 07:02, Mibor napisał(a):

 

To wydaje się proste ale niestety nie jest ;) bo cały magazyn jest wielkim formularzem i dodanie tego sortowania wymaga sporych zmian w całej strukturze w tym module. Jeśli to jest dla Was ważne to luknę jak to rozwiązać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.05.2023 o 22:48, brewness napisał(a):

działamy na tyle ile pozwala nam budżet

Pora zaimplementować do narzędzia reklamy, które będą wyłączone dla tzw. kont płatnych, nieprawdaż?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.05.2023 o 16:04, Igorrodz napisał(a):

Pora zaimplementować do narzędzia reklamy, które będą wyłączone dla tzw. kont płatnych, nieprawdaż?

 

Było podejście ale uznałem, że nie chce wkurzać ludzi reklamami ;) Może faktycznie trzeba się temu przyjrzeć po raz kolejny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.