Skocz do zawartości

BREWNESS.com - startup dla piwowarów domowych


brewness

Rekomendowane odpowiedzi

Czy jest możliwość wydrukowania przepisu przed warzeniem?

Tak żebym miał ładnie rozpisane co mam po kolei robić.

 

Podpisuję się pod powyższym - też brakowało mi możliwości wydrukowania strony przepisu.

 

Nie ma takiej możliwość na chwilę obecną ale skoro potrzeba takiej opcji to pojawi się :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

 

Czy jest możliwość wydrukowania przepisu przed warzeniem?

Tak żebym miał ładnie rozpisane co mam po kolei robić.

 

Podpisuję się pod powyższym - też brakowało mi możliwości wydrukowania strony przepisu.

 

Nie ma takiej możliwość na chwilę obecną ale skoro potrzeba takiej opcji to pojawi się :)

 

 

https://www.facebook.com/brewnesscom/posts/1691601074387797 - pojawiło się obiecane drukowanie i pierwsza wersja magazynu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super.

przy chmielach brakuje rocznika.

pamiętajcie: aby automatyczne odliczanie surowców działało - musi być możliwość modyfikacji przepisu na etapie warki ;-)

 

Rocznik faktycznie by się przydał.

Z tym modyfikowanie przepisu w trakcie warzenia to będziemy musieli się trochę nagimnastykować ale pamiętam o tym cały czas :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Z tym modyfikowanie przepisu w trakcie warzenia to będziemy musieli się trochę nagimnastykować ale pamiętam o tym cały czas

Eeee tam - moduł zmiany już macie (bo przecież można modyfikować przepis). Warka tak naprawdę musi być podpięta do własnej, prywatnej instancji przepisu, która jest klonem oryginału :-)

Mechanizmy liczące - wszystko już macie dawno gotowe :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kudos za bardzo użyteczną aplikację :-) 

 

Propozycja drobnego usrawnienie z mojej strony: 

tworzenie przepisów -> dodawanie przerw (kroków)
 
Wiedziałbym możliwość zmiany kolejności kroków (ma to znaczenie tylko estetyczne bo na etapie dodawania nowej warki są już posortowane w kolejności roznących temperatur)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Kudos za bardzo użyteczną aplikację :-) 

 

Propozycja drobnego usrawnienie z mojej strony: 

tworzenie przepisów -> dodawanie przerw (kroków)
 
Wiedziałbym możliwość zmiany kolejności kroków (ma to znaczenie tylko estetyczne bo na etapie dodawania nowej warki są już posortowane w kolejności roznących temperatur)

 

 

W trybie edycji przepisu jeśli najedziesz na krok (a dokładnie na przerwę między polami do wpisania wartości) to pojawia się ikona przeciągnięcia i jak złapiesz krok to możesz dowolnie zmienić jego pozycję :) to samo tyczy się innych elementów na listach, chmieli, słodów, etc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

W trybie edycji przepisu jeśli najedziesz na krok (a dokładnie na przerwę między polami do wpisania wartości) to pojawia się ikona przeciągnięcia i jak złapiesz krok to możesz dowolnie zmienić jego pozycję to samo tyczy się innych elementów na listach, chmieli, słodów, etc.
 

 

Super, Działa :-) Ale nie jest do końca oczywiste (sam programowałem wiele lat a nie wpadłem na to żeby ciągnąć za przerwę miedzy polami)

 

A tak swoją drogą jak zamierzacie rozwijać startupa Brewness? Zobaczymy was na TechCrunch Disrupt? :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

W trybie edycji przepisu jeśli najedziesz na krok (a dokładnie na przerwę między polami do wpisania wartości) to pojawia się ikona przeciągnięcia i jak złapiesz krok to możesz dowolnie zmienić jego pozycję to samo tyczy się innych elementów na listach, chmieli, słodów, etc.
 

 

Super, Działa :-) Ale nie jest do końca oczywiste (sam programowałem wiele lat a nie wpadłem na to żeby ciągnąć za przerwę miedzy polami)

 

A tak swoją drogą jak zamierzacie rozwijać startupa Brewness? Zobaczymy was na TechCrunch Disrupt? :-)

 

 

Faktycznie jest to zupełnie nieintuicyjne, może dodam jakaś małą ikonę na stałe :)

 

Oczywiście plany rozwoju są i to bardzo ambitne :) Na tę chwilę projekt jest rozwijany z własnych środków i często jedynie swoimi własnymi siłami. Ale liczmy na to, że z czasem oczywiście to się zmieni i będziemy mogli poświęcać jemu zdecydowanie więcej czasu :) W obecnym kształcie jest on praktycznie no-profit, mimo, że są opcje płatne i kilka osób wsparło nas swoimi wpłatami, lecz jest to kropla w morzu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym też dodał pole do wpisania kiedy dodajemy słody przy zacieraniu. Np. Przy wierszu Carafa 0.2kg itp... jest adnotacja "na mashout".

 

Znalazłem inną rzecz do poprawy.

Gdy chcemy zmienić w istniejącym wierszu dodanego chmielu jego nazwę to nie zmienia wartości alfa kwasów. Trzeba wiersz usunąć i dodać nowy z innym chmielem - wtedy zaciagnie poprawną wartość.

 

Ps. Abonament premium jest cykliczny czy jednorazowy? Całość kasy jest dla was?

Edytowane przez dziarsky
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym też dodał pole do wpisania kiedy dodajemy słody przy zacieraniu. Np. Przy wierszu Carafa 0.2kg itp... jest adnotacja "na mashout".

 

Tam jest bardzo mało miejsca już teraz ale spróbuję coś wymyślić :)

Znalazłem inną rzecz do poprawy.

Gdy chcemy zmienić w istniejącym wierszu dodanego chmielu jego nazwę to nie zmienia wartości alfa kwasów. Trzeba wiersz usunąć i dodać nowy z innym chmielem - wtedy zaciagnie poprawną wartość.

 

Ja to zrobiłem specjalnie w taki sposób bo jeśli ktoś wpisze sobie inna wartość alfa (ma np. inny rocznik chmielu) to bym mu tym podpowiadaniem nadpisał jego wartości, ale w sumie to faktycznie ma to sens bo jeśli zmieniamy chmiel to alfa na pewno jest inne. 

 

Ps. Abonament premium jest cykliczny czy jednorazowy? Całość kasy jest dla was?

 

Abonament jest cykliczny 1 miesiąc - 9 zł lub 12 miesięcy - 90 zł. 3% musimy oddawać pośrednikowi płatności ale to w sumie jest standard, reszta trafia do nas.

Planujemy też wprowadzić opcję wpłat na zasadzie dobrowolnego wsparcia, ale muszę się przed tym skonsultować z księgowością, żeby później skarbówka mnie nie ścigała ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam!
Fajnie by było wg. mnie wprowadzenia takiej opcji w przepisach publicznych - UWARZ TO! Podoba mi się czyjś przepis i kopiuje go od razu do swojego "formularza" tworzenia nowego z ew. opcją skalowania go na potrzebną dla mnie wielkość - coś jak w BeerSmith.  
Odnośnie Beersmitha - będzie taka możliwość by kopiować pomiędzy aplikacjami przepisy?

Tak btw - świetna apka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Fajnie by było wg. mnie wprowadzenia takiej opcji w przepisach publicznych - UWARZ TO! Podoba mi się czyjś przepis i kopiuje go od razu do swojego "formularza" tworzenia nowego z ew. opcją skalowania go na potrzebną dla mnie wielkość - coś jak w BeerSmith.  

Odnośnie Beersmitha - będzie taka możliwość by kopiować pomiędzy aplikacjami przepisy?

Tak btw - świetna apka.

 

Cześć,

 

W każdym przepisie po prawej stronie jest zakładka "Wersje" i tam na dole znajduje się przycisk (fakt, że trochę ukryty ;)) do skopiowania receptury do siebie. 

 

Jeśli chodzi o importowanie z Beersmith to ostatnio wprowadziliśmy taką funkcję https://www.facebook.com/brewnesscom/posts/1703085776572660 .  Możeszśmiało spróbować zrobić eksport do BeerXML i późnej zrobić import w BREWNESS, w razie jakichkolwiek problemów pisz w tym wątku, postaram się rozwiązywać je od ręki :)

 

Dzięki i pozdrawiam! :)

Edytowane przez whiteravens
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam bez bicia że nie sprawdzałem ale czy da się zrobić eksport w drugą stronę? Czyli z Brewness do np. BS?

 

Takiej opcji nie ma ;) na tym etapie projektu wolałbym nie pozbywać się użytkowników / przepisów z systemu ale jeśli będzie taka potrzeba to zrobimy :)

 

W zapasach brakuje mi jednej ważnej dla mnie informacji - rok zbioru chmielu, mam sporo z 2013r na przyszłe potrzeby zakopane głęboko w piwniczce i aktualne zbiory tego samego szczepu.

 

Były już takie głosy, postaram się dodać w miarę szybko.

 

 

http://piwoteka.dziarsky.info/edytowanie-komentarza.jpg

Dostałem takie info po próbie zapisania edytowanego komentarza.

Sam komentarz dodał się bez przeszkód.

 

Sprawdzę logi, dzięki za info!

 

można opuścić nowy przepis bez zapisywania (np. wybierając ustawienia) bez żadnego ostrzeżenia :-/

 

Pomyślę jak to rozwiązać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.