Skocz do zawartości

Worek zacierny


schloss

Rekomendowane odpowiedzi

Ha, ale mam dziś tempo postów- jeszcze dostanę bana za spamowanie :beer:

Moje kolejne pytanie tyczy się jednak tego urządzenia

14_190m.jpg

 

 

http://www.browar.biz/sklep.php?ids=2&id=112

Czyli worek zacierny

 

Po kijek mam wiercić otworki, przerabiać lodówki turystyczne, jak można zakupić takie cudo.

Tylko coś mi nie gra - gdyby to było takie skuteczne, już dawno każdy by używał i nawet tu na piwo.org by nie było o tym informacji.. Mętlik do kwadratu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

worek zacierny

 

Po kijek mam wiercić otworki, przerabiać lodówki turystyczne, jak można zakupić takie cudo.

Tylko coś mi nie gra - gdyby to było takie skuteczne, już dawno każdy by używał i nawet tu na piwo.org by nie było o tym informacji.. Mętlik do kwadratu.

Ja stosuję zwykłą kadź filtracyjną z BA, worka nie stosowałam i na razie nie zamierzam -zbyt dużo negatywnych opinii przeczytałam na ten temat :). Poza tym i tak aby przeprowadzić filtrację trzeba mieć kadź filtracyjną, aby móc gdzieś umieścić worek zacierny. Więc przynajmniej na początek wydaje mi się to zbędny zakup. Dla mnie (przy mojej posturze :beer:) dość istotne jest również to, że nie wyobrażam sobie manewrowania workiem z kilkoma kilogramami gorących wysłodzin np. przenoszenia z kadzi zaciernej do kadzi filtracyjnej. A więc póki co zostanę przy "wiadrze z dziurkami".

Ale, oczywiście to tylko moja opinia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.