Skocz do zawartości

Witam z okolic Piotrkowa Trybunalskiego


Szakal75

Rekomendowane odpowiedzi

Pierwszy raz korzystam w ogóle z forum (nigdy przedtem nie korzystałem).

Trochę późno ale chciałby się przywitać z Wszystkimi kolegami obecnymi na tym forum. Mieszkam i warzę w okolicach Piotrkowa Trybunalskiego mam na koncie na chwile obecną 15 warek Pozdrawiam Wszystkich .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy z jakiegokolwiek innego to jest moje pierwsze forum Jacy Wy niedomyślni albo po prostu jak to każdy polak czepiacie się szczegółów.Aż się odechciewa naprawdę Napisałem przecież :"Trochę późno ale chciałby się przywitać z Wszystkimi" to dla tego że właśnie po tych 78 postach dopiero się witam a to z tego powodu że nie znałem zasad używania forum, może i racja że jak się gdzieś przychodzi to się powinno powiedzieć dzień dobry ale może ja po prostu jestem takim chamem że po 78 postach dopiero mówię dzień dobry .Z drugiej strony może lepiej późno niż wcale.

Edytowane przez morfitru75
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy z jakiegokolwiek innego to jest moje pierwsze forum Jacy Wy niedomyślni albo po prostu jak to każdy polak czepiacie się szczegółów.Aż się odechciewa naprawdę Napisałem przecież :"Trochę późno ale chciałby się przywitać z Wszystkimi" to dla tego że właśnie po tych 78 postach dopiero się witam a to z tego powodu że nie znałem zasad używania forum, może i racja że jak się gdzieś przychodzi to się powinno powiedzieć dzień dobry ale może ja po prostu jestem takim chamem że po 78 postach dopiero mówię dzień dobry .Z drugiej strony może lepiej późno niż wcale.

 

Eee tam, witać się możesz kiedy chcesz i kiedy Ci się podoba.

Tu chodzi raczej o:

 

Pierwszy raz korzystam w ogóle z forum (nigdy przedtem nie korzystałem).

Edytowane przez Mariusz_CH
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee tam, witać możesz kiedy chcesz itd. itp.

 

Tu chodzi raczej o:

 

snapback.pngUżytkownik morfitru75 dnia 04 luty 2015 - 15:17 napisał

 

 

Pierwszy raz korzystam w ogóle z forum (nigdy przedtem nie korzystałem).

 

może i źle się wyraziłem chodziło mi o to że to jest w ogóle moje pierwsze forum z którego korzystam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.