Skocz do zawartości

Pierwsze proba w konkursie.


Pietrach

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie.

Jakis czas temu oglosilem tutaj powstanie mojego bloga a zarazem pierwszy artykul. Wszystko razem spotkalo sie z raczej negatywna opinia, zarowno fakt iz postanowilem prowadzic bloga po angielsku, jak I moja opinia na temat polskiej sceny piw rzemieslniczych. Bylo minelo I teraz chcialbym zaprosic wszystkich do przeczytania o mojej pierwszej probie warzenia z zacieraniem, jak I pierwszej probie sprawdzenia swoich sil w konkursie. Przepis, dzien warzenia, wyniki oraz opinie sedziow opisane sa na blogu.

Serdecznie zapraszam I prosze o opinie.

Pozdrawiam.

Edytowane przez Pietrach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie.

Jakis czas temu oglosilem tutaj powstanie mojego bloga a zarazem pierwszy artykul. Wszystko razem spotkalo die z raczej negatywna opinia zarowno fakt iz postanowilem prowadzic blogs po angielsku, jak I moja opinia na temat polskiej sceny piw rzemieslniczych. Bylo minelo I teraz chcialbym zaprosic wszystkich do przeczytania o mojej pierwszej probie wazenia z zacieraniem jak I pierwszej probie sil w konkursie. Przepisz, dzien wazenia, wyniki oraz opinie sedziow opisane sa na blogu.

Serdecznie zapraszam I prosze o opinia.

Pozdrawiam.

Pisz po angielsku, nie będą wqć błędy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny bardzo potrzebny komentarz. Czlowiek cos tu probuje zrobic, jakis ciekawy artykul napisac, to nic tylko z powrotem na glebe go rzucaja. I to ludzie ktorzy uwazaja sie za czesc tej samej spolecznosci, za kogos kto dzieli to samo hobby. Nie szkoda Wam czasu na pisanie takich komentarzy?

A jesli chodzi o program to nie, nie wprowadza umyslnie bledow ortograficznych, to juz moja wlasna inicjatywa.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny bardzo potrzebny komentarz. Czlowiek cos tu probuje zrobic, jakis ciekawy artykul napisac, to nic tylko z powrotem na glebe go rzucaja. I to ludzie ktorzy uwazaja sie za czesc tej samej spolecznosci, za kogos kto dzieli to samo hobby. Nie szkoda Wam czasu na pisanie takich komentarzy?

A jesli chodzi o program to nie, nie wprowadza umyslnie bledow ortograficznych, to juz moja wlasna inicjatywa.

 

Pozdrawiam.

Problem jest głębszy niż może ci się wydawać. Możesz być geniuszem, ale dopóki nie będziesz umiał zwerbalizować swoich myśli to nikt nie będzie chciał tego słuchać. Wyobraź sobie, że forum internetowe to jest takie odzwierciedlenie klubu dyskusyjnego w życiu realnym. Chciałbyś rozmawiać z człowiekiem który tak niechlujnie przedstawia swoje myśli? Nie sądzę. Inni użytkownicy też nie.

Dlatego chcąc zadbać o dobrą reklamę bloga spróbuj popracować nad poprawną pisownią. To już nie będzie odpychało i wszyscy zrozumieją o co chodzi. A to już dobry krok.

Poza tym może spróbujesz na forach anglojęzycznych? Tam masz większe prawdopodobieństwo graniczące z pewnością, że wszyscy zrozumieją co napisałeś na blogu. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WujekStaszek: Dzieki za komentarz. Nie moge sie z Toba nie zgodzic, I zgadzam sie ze powinienem zwrocic wiecej uwagi na moja pisownie. Tresc samych artykulow jest sprawdzona przez osobe trzecia pod wzgledem jezykowym I "czytelnosci" wiec w tej kwestii nie powinno byc problemow. Byc moze za szybko chcilem sie podzielic artykulem I troche to wszystko niechlujnie zrobilem.

Komentarze jakie otrzymuje z forow angielsko-jezycznych sa takie ze wszystko jest czytelne i zrozumiale.

Panta-rei: Tak jak napisalem powyzej, bylem troche niechlujny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.