Skocz do zawartości

[Blog Kopyra] Kuźnia Piwowarów 2015


Pierre Celis

Rekomendowane odpowiedzi

Sprawdź sobie na jego blogu, maila wyślij do Kopyra. Nie zadawaj proszę tego typu pytań. Trochę się powtarzasz.

To znaczy że co? Pytać nie wolno? Dlaczego? To jakieś tabu czy co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nawet wygra kategorie to i tak przegra z przechmielonym AAA ( opis sugeruje takie preferencje w tym stylu )

 

czy aby na pewno?

bardziej bogate karmelowo i bardziej zbalansowane w kierunku słodowości niż chmielu

A przytoczysz może jeszcze co jest zaraz za tym zdaniem w nawiasach napisane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź sobie na jego blogu, maila wyślij do Kopyra. Nie zadawaj proszę tego typu pytań. Trochę się powtarzasz.

To znaczy że co? Pytać nie wolno? Dlaczego? To jakieś tabu czy co?

Żadne tabu, tylko mam wrażenie, że masz z tym jakiś problem. Pogadaj z Kopyrem na jego blogu, to się pewnie ze źródła więcej dowiesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam problemu tylko zupełnie niedawno po raz pierwszy obejrzałem film tego kolesia i nie wiem co o tym sądzić. Jestem w kropce. Trochę zniesmaczony, a trochę zadziwiony. Takie są moje odczucia i chyba mam prawo o tym napisać? Czy to jest forum piwowarskie czy forum Pana Kopyra?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam problemu tylko zupełnie niedawno po raz pierwszy obejrzałem film tego kolesia i nie wiem co o tym sądzić. Jestem w kropce. Trochę zniesmaczony, a trochę zadziwiony. Takie są moje odczucia i chyba mam prawo o tym napisać? Czy to jest forum piwowarskie czy forum Pana Kopyra?

Trudno uwierzyć że przez 5 lat piwowarzenia o Nim nie słyszałeś :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam problemu tylko zupełnie niedawno po raz pierwszy obejrzałem film tego kolesia i nie wiem co o tym sądzić. Jestem w kropce. Trochę zniesmaczony, a trochę zadziwiony. Takie są moje odczucia i chyba mam prawo o tym napisać? Czy to jest forum piwowarskie czy forum Pana Kopyra?

 

No to pooglądaj więcej i wyrób sobie własne zdanie. W czym problem?

Natomiast Twoje zachowanie wskazuje na to, że przygoda z piwo.org może się niebawem zakończyć i będziesz zmuszony dalej czytać amerykańskie fora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam problemu tylko zupełnie niedawno po raz pierwszy obejrzałem film tego kolesia i nie wiem co o tym sądzić. Jestem w kropce. Trochę zniesmaczony, a trochę zadziwiony. Takie są moje odczucia i chyba mam prawo o tym napisać? Czy to jest forum piwowarskie czy forum Pana Kopyra?

Trudno uwierzyć że przez 5 lat piwowarzenia o Nim nie słyszałeś :/

Nie słyszałem, a dlaczego miałem słyszeć? Piwowarstwo to tak szeroka dziedzina, że chyba jeden człowiek jej nie opanował w tym kraju? Nie no, o co z nim chodzi? Ja korzystałem dotąd z forum zagranicznych, bo jeszcze 2 lata temu mieszkałem w Stanach i to forum niedawno odkryłem, ale tu coś dziwnego się dzieje. Jakieś wycieczki osobiste zamiast fachowych porad. O co chodzi?

 

Nie chcesz, nie oglądaj.Ja jestem nieco zdziwiony i bardzo zniesmaczony Twoim zdjęciem które umieściłeś w avatarze. I nie wiem co o nim sądzić.

Co nie tak z moim zdjeciem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to pooglądaj więcej i wyrób sobie własne zdanie. W czym problem?

Natomiast Twoje zachowanie wskazuje na to, że przygoda z piwo.org może się niebawem zakończyć i będziesz zmuszony dalej czytać amerykańskie fora.

Szczęka mi opadła. :(

Zmuszony to raczej złe słowo. Zaszczycony byłoby lepszym słowem po tym co tu się dzieje. Typowe polskie piekiełko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to pooglądaj więcej i wyrób sobie własne zdanie. W czym problem?

Natomiast Twoje zachowanie wskazuje na

to, że przygoda z piwo.org może się niebawem zakończyć i będziesz zmuszony dalej czytać amerykańskie fora.

Szczęka mi opadła. :(

Zmuszony to raczej złe słowo. Zaszczycony byłoby lepszym słowem po tym co tu się dzieje. Typowe polskie piekiełko.

 

A według Ciebie te wpisy są ok? Bo dla mnie nie.

 

  • Co to jest za koleś ten Kopyr? Pierwszy raz go oglądam' date=' ale jakiś zdrowo świrnięty jest.
    [*']Kto to jest w ogóle ten Kopyr? Wszędzie tylko o nim mówią, a dla mnie to jakiś szarlatan.
  • Mylisz się. Nie da się zyć bez Facebooka, chyba że ktoś dzikusem z lasu i nie ma żadnych znajomych. Ale co to za życie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy to jest normalne, że człowiek rejestruje się na forum, żeby wymienić się poglądami na temat homebrewingu, a tu na każdym kroku jakiś Kopyr i Kopyr.

A tak w ogóle to trzeci wpis nie ma nic z tym wspólnego, wiec nie wiem o co Ci chodzi. Chyba się zagalopowałeś w kopiowaniu.

 

ps. Słowo szarlatan nie jest obraźliwe, jeśli o to chodzi.

 

http://sjp.pwn.pl/szukaj/szarlatan.html

Edytowane przez Prosiak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy to jest normalne, że człowiek rejestruje się na forum, żeby wymienić się poglądami na temat homebrewingu, a tu na każdym kroku jakiś Kopyr i Kopyr.

 

1. To może warto zerknąć w jakiej części forum te wpisy się pojawiają? I że to jest kategoria blogosfera? Nie znasz człowieka? Jasne, ja tego nie neguję, ale go nie obrażaj go tutaj w/w epitetami.

2. Doskonale wiem, co cytuję, więc daruj sobie informowanie mnie o zagalopowaniu.

 

Reasumując, bo nie specjalnie mam ochotę boksować się z Tobą na słowa. Polecam Ci odpuszczenie tematu i ponowię sugestię. O Kopyrze najlepiej Ci powie Kopyr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co nie tak z moim zdjeciem?

tak, jest dla mnie obleśne.

bo jeszcze 2 lata temu mieszkałem w Stanach i to forum niedawno odkryłem, ale tu coś dziwnego się dzieje

przed Twoją rejestracją, niewiele ;)

BTW, jeśli amerykańskie=lepsze to nie ma przymusu.

żeby wymienić się poglądami na temat homebrewingu,

no my tu raczej o piwowarstwie domowym piszemy, ale co kto lubi bo widocznie w towarzystwie twarzoksiążkowym byłoby to za mało zrozumiałe.

 

EOT

"nie karmić trolla"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, ale jednego nie rozumiem. Znaczy się jak ktoś będzie chciał się dowiedzieć coś o mnie, to ma się zapytać mnie?

Przecież to jakieś chore. Że niby powiem mu o moich wadach i nie będę wychwalał swoich zalet?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega Prosiak juz nie powinien przeszkadzac, zatem watek otwieram ponownie dla inncyh forumowiczow.

kurcze gdzie wejdę tam prosiak ... ciekawe czy nie powstanie klon, jakiś subtelny nick knur230 lub podobnie . Przepraszam za zaśmiecanie ale lżej się zrobiło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.