Skocz do zawartości

Koszulki z własnym nadrukiem


camilos

Rekomendowane odpowiedzi

Kończę walkę z "logo" browarku i miło będzie zrobić sobię koszulkę z nadrukiem. Aktualnie przeglądam allegro i jest tego od groma i trochę, macie może jakieś sprawdzone firmy co do jakości/trwałości?

Ewentualnie, ktoś w temacie może poleci konkretną technologię? Z tego co widzę to są 4: nadruk na koszulce, nadruk na folii, flock oraz sitodruk(który odpada, gdyż nie mam w planach zamawiać 1000 sztuk).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko Flock - trwały i bardzo efektowny. Sito, to to samo co nadruk na koszulce, niestety często z czasem blednie. Nadruk na folii? Czyli co?

A skomplikowane masz to logo? Bo świetny efekt daje wyszycie.

Edytowane przez Jacenty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli logo jednokolorowe, w wektorze to ploter wycina w folii flex (gładka) lub flock (z takim meszkiem) i ta folia trafia na koszulkę przy pomocy wprasowania

zalety: trwałość, nie zmienia koloru w czasie, możliwe niskie nakłady, możliwość białego na czarnym tle

wady: brak możliwości wielu kolorów, jeśli jest duże to masz wielki placek na piersi (materiał słabo się tam gnie - nie dotyczy folii flock, która jest bardziej zbliżona do materiału)

Edytowane przez cml
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wady: brak możliwości wielu kolorów, jeśli jest duże to masz wielki placek na piersi

Dlatego pytam jakie to logo ma być.

Masz jakiś szkic, projekt? Napis, obrazek? Jeden, dwa, więcej kolorów?

Edytowane przez Jacenty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No własnie największe obawy mam o stronę techniczną projektu, ponieważ dupa a nie grafik jestem i składałem logo z jpegów w gimpie, wektory zrobiłem z jpega za pośrednictwem strony: http://vectormagic.com i chyba działają, bo powiekszając otrzymany plik (akurat pdf, bo to mam czym otworzyć, pozostałe to eps i svg) krawędzie są ostre nawet przy powiekszeniu 1600%. Muszę tylko się dokładnie przyjżeć czy strona nie zostawiła gdzieś jakiegoś znaku wodnego czy jakiegoś adresy czy nazwy swojej.

Co do wielkości to planuję 20cmx20xm albo nawet i mniejsze. Najbardziej się obawiam "sztywnosci" materiału.

 

Logo w załączeniu. Najbardziej się martwię o to czy da się wydrukować bez tła/na tle przezroczytym, tylko logo właściwe.

post-3060-0-66722500-1422622614_thumb.jpg

Edytowane przez camilos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy takim logo jeśli wrzucisz na ploter zostaną same czarne linie i one trafią na materiał - o sztywność bym się nie martwił

inna opcja - na folię trafi białe tło z koła - negatyw - wtedy będzie większy obszar folii - ale jak wybierzesz flock to bym się tym nie przejmował

Edytowane przez cml
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Logo w załączeniu.

Spore i skomplikowane. Za bardzo zmniejszyć się nie da, bo będzie nie czytelne. Obawiam się, że ceną będziesz musiał się kierować, nie jakością. Na moje, to fotonadruk będzie jedyną opcją, zapłacisz około 30 zł za nadruk razem z koszulką.

Edytowane przez Jacenty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż w najgorszym wypadku przerobię logo na łatwiejsze do dalszego przetwarzania przez drukarki / plotery. Ale najpierw poszukam na allegro firm, które mają koszulki z gęstej bawełny i popytam czy da się jak tak to którą metodą i za ile. Dzięki za informacje i sugestie co do technologii.

 

edyta

O co do wyszywania, tez pomysł, zaprzęgnę Lepszą Połowę i będzie dziergać iglą :D:beer:

Edytowane przez camilos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Siema! Słuchajcie tak się złożyło, że kumpel ma taki biznes, uczciwy chłopak, więc polecam www.printidea.pl Na stronie jest dostępny kreator, gdzie samemu można nanieść określony wzór i zamówić taką koszulkę. 

Edytowane przez EMES
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.