Skocz do zawartości

Witam Piwowarów Domowych


skitof

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich Warzących Piwo W Domu. Innych też. Do tej pory przeglądałem piwo.org sporadycznie i incognito zapoznając się z tym forum. Miałem zresztą wątpliwości, czy jako Jeszcze-Niewarzący-Piwa mogę się rejestrować. Ale ostatnie Wasze działania zmierzające do zarejestrowania stowarzyszenia - którym mocno kibicuję i popieram - skłoniły mnie to zarejestrowania się. Może będzie to też dla mnie większą motywacją do rozpoczęcia samodzielnego warzenia. Na razie w każdym bądź razie nie będę się wymądrzał na ten temat. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj skitof, nic się nie bój. Dla każdego z nas to kiedyś była czarna magia. Zacieranie, filtrowanie, gęstwy, mrożenie z gliceryną - no wiedza tajemna. Ale każdy z nas jest tylko człowiekiem, w zdecydowanej większości bez podstaw teoretycznych, a więc można.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Uzupełnij profil o miejscowość - być możne okaże się ze bezpośredniej okolicy są praktykujący piwowarzy, u których będziesz mógł podpatrzeć co i jak.

Bielok, toż skitof jest z piwowarskiego zagłębia. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

 

Bielok, toż skitof jest z piwowarskiego zagłębia. :)

Drogi Kopyrze, zauważyłem ten fakt po uzupełnieniu przez niego profilu :)

Jak zobaczyłem avatar to wiedziałem już że to człowiek z browar.bizu :)

azdzi że człowiek z Wrocłąwia nigdy piwa nie warzył, nie ;) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie ;) Nie ma się co zastanawiać, bierz się za warzenie. We Wrocławiu na pewno znajdziesz ludzi którzy pokażą co i jak. Zawsze też jest to forum, myślę, że bardzo pomocne :)

Uważnie śledzę Twoje poczynania przy tworzeniu wikipedii i jestem pełna uznania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

azdzi że człowiek z Wrocławia nigdy piwa nie warzył, nie ;) ?

No nie? Dziwny jakiś :) A na Szkółce już był, zatem może jednak piwowar z niego będzie:)

Skitof, to już Twoje drugie forum piwowarskie, no to chyba pora zakasać rękawy.... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.