Skocz do zawartości

Gdzie jest regulamin tego forum? Czy Administrator wszystko może? Nie!


PiwoLab

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, pytam się gdzie jest regulamin tego forum? Jeśli takie forum jest upublicznione, to niech Administrator nie myśli, że to jest jego własny folwark!? Już nie! Pytam się, dlaczego zamyka tematy wg własnego widzi mi się? Tak nie może być! Proszę o podanie przyczyn zamknięcia wątków! Wg jakiego kryterium lub jakiego punktu regulaminu? A nie tylko słowa, że to już wystarczy. Co to jest? Twoje własne podwórko? Nie. Jeśli stworzyłeś to forum, chwała Tobie. Ale niestety nie jest ono już Twoim prywatnym. Proszę wskaż mi to w regulaminie! Kolego, ja zasady dyskusji dobrze znam. Na niejednych forach przebywam od ponad dwudziestu lat, ale takiego traktowania jak tu nigdzie nie spotkałem. Proszę o rozważne zamykanie tematów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, pytam się gdzie jest regulamin tego forum? Jeśli takie forum jest upublicznione, to niech Administrator nie myśli, że to jest jego własny folwark!? Już nie! Pytam się, dlaczego zamyka tematy wg własnego widzi mi się? Tak nie może być! Proszę o podanie przyczyn zamknięcia wątków! Wg jakiego kryterium lub jakiego punktu regulaminu? A nie tylko słowa, że to już wystarczy. Co to jest? Twoje własne podwórko? Nie. Jeśli stworzyłeś to forum, chwała Tobie. Ale niestety nie jest ono już Twoim prywatnym. Proszę wskaż mi to w regulaminie! Kolego, ja zasady dyskusji dobrze znam. Na niejednych forach przebywam od ponad dwudziestu lat, ale takiego traktowania jak tu nigdzie nie spotkałem. Proszę o rozważne zamykanie tematów!

Nie uderzyłeś się przypadkiem?

Edytowane przez anteks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie śledziłem tematu o którym mowa, więc nie wiem o co chodzi. Jednak mogę zrozumieć rozsierdzenie kogoś, kto po łapach dostał, a nie wie za co. Dwa słowa wyjaśnienia rzeczywiście powinny paść (zakładam, że nie padły).

Edytowane przez Jacenty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego bardzo dobrze wiesz dlaczego zamknęli twój temat, był niczym innym jak tylko zaczepką i prowokacją, a po drugie prowadził donikąd!

 

http://www.piwo.org/..._20#entry327471

http://www.piwo.org/...15/#entry327625

 

Jeżeli tego nie widzisz, to powiem Ci, że ja to odebrałem jako złośliwość i kpienie sobie z ludzi, którzy po prostu wcisnęli przycisk zgłoś. Daruj sobie te gadki, że są równi i równiejsi, masz możliwość napisania do administratora na PW z prośbą o wyjaśnienie o co chodziło, ale nie wolisz sobie wytoczyć "wojenkę" czytaj gówno burzę na publicznym, po co? żeby pokazać jaki jesteś otrzaskany w regulaminach innych forów? Od lat prowadzone forum jest w taki sposób i każdemu to odpowiada, ogólnie administratorzy nie wiele ingerują tutaj, jedynie jak jakiś temat to przegięcie (jak twój), spam albo jest kłótnia o nic. Jak Tobie to nie pasuje jest prosty sposób na wyłączenie sobie tego problemu z kanonu narzekania:

post-3297-0-27911100-1421908530_thumb.png

Edytowane przez Undeath
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 20 latach funkcjonowania na forach powinieneś wiedzieć, że akcje na granicy trolowania nie wszędzie są mile widziane. Nawet jeśli społeczna akceptacja dla takiego zachowania wśród młodych pokoleń wzrasta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na niejednych forach przebywam od ponad dwudziestu lat,

hmm... a to ciekawe chętnie zajrzałbym na takie forum co to ma ponad 20 lat.

Podaj może jakiegoś linka bo mam wrażenie, że takie stare to mogą być tylko "kółko różańcowe" lub "Koło Gospodyń Wiejskich",

 

ale ja się nie znam, ja tylko lubię dobre piwo :smilies:

 

EDIT

 

O dwie szklaneczki barleywina za dużo.

 

faktycznie, bo Ci to czasoprzestrzeń rozciąga.

Edytowane przez Dr2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to jest? Twoje własne podwórko? Nie. Jeśli stworzyłeś to forum, chwała Tobie. Ale niestety nie jest ono już Twoim prywatnym

 

Otóż jeśli Administrator to jednocześnie Właściciel tego forum, który może decydować o wszystkim to informuje Cię, że TAK... może zrobić z nim co mu się tylko zechce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na koniec. Kolego piwolab, podejdź trochę na luzie ale też ze szczerymi intencjami do tematu, a nie będzie takich sytuacji. Poważnie mi też nie jest przyjemnie jak interweniować.

Przy okazji informacyjnie. Edytowanie własnych postów na forum zostało włączone po to, aby piwowarzy mogli poprawiać swoje wpisy pod kątem merytorycznym, w tym edytować wpisy w zapiskach piwowarskich. Nie służą one kasowaniu wpisów z dnia poprzedniego.

 

Jako, że sam autor o to prosił (bo myślę, że sprawa jest jednak dość jasna), temat zamykam.

Jeżeli ktoś chce zabrać głos, to oczywiście jak zwykle proszę o PW i otworzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.