Jump to content

Bitwa Piwowarów - edycja pierwsza!


zbyszek_cz
 Share

Recommended Posts

Witam,

chciałbym wszystkich zaprosić wszystkich do pierwszej edycji bitwy piwowarów z lubelszczyzny!

Oto kilka informacji na ten temat. Więcej można odnaleźć na facebooku w grupie lubelskich piwowarów lub na fanpage lubeskiego OT PSPD. Z chęcią odpowiem na wszystkie pytania.

Link do formularzu zgłoszeniowego http://zlotekalesony.p4t.com.pl/

 

"Bitwa Piwowarów. Forma rozgrywki między piwowarami w formie cyklicznych spotkań. W najbliższym czasie opublikujemy internetowy formularz poprzez który będzie można zgłaszać się do konkursu. Po kilku dniach zgłoszeń zrobimy losowanie grup (ilość grup i ich liczebność zależna będzie od liczby zgłoszeń), chcielibyśmy aby do kolejnego etapu przeszło 8 piwowarów ale może się to zmienić, jeśli liczba chętnych będzie duża. Do każdej grupy przypisany będzie jeden ze styli. Na spotkaniu wybraliśmy listę styli piw w których będziemy rywalizować. Jest ich 5 jednak w razie potrzeby jeden z nich może nie zostać użyty lub mogą zostać dodane inne. Są to: Dry Stout, Irish Red Ale, Witbier, Belgian Pale Ale, Mild. Szczegóły i wytyczne dotyczące styli przekażemy wkrótce. Każdy uczestnik będzie musiał przekazać do konkursu minimum 8 butelek (czyli 4 litry piwa), fajnie by było, gdyby każdy oddał 10 butelek (5 litrów). Na jednym spotkaniu będziemy rozstrzygać max 2 grupy. Głosować będzie publika poprzez wskazanie najlepszego piwa na prostym formularzu zgłoszeniowym. Kolejne etapy będą prawdopodobnie pucharowe czyli pojedynki w parach. Będziemy chcieli podejść w nich bardziej kreatywnie do wyboru styli, będzie to bardziej zbiór wytycznych niż konkretny wybór. Pierwszy etap planujemy odbyć na początku marca. Jesteśmy jeszcze w trakcie dogadywania szczegółów co do konkretnego terminu, miejsca i formy. Osobami odpowiedzialnymi za organizację tej inicjatywy są Zbyszek Czerniak, Pepo Czarciołapek i Czarna Ospa."

Edited by zbyszek_cz
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.