Skocz do zawartości

Browar Brodacz - kontraktowiec z północy


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Wszystkim!

 

Chcielibyśmy przedstawić wam Browar Brodacz czyli nowego kontraktowca. Jesteśmy z Sopotu i na początku stycznia 2015 zaczęliśmy warzenie w Starym Browarze Kościerzyna. Będziemy warzyć regularnie wypuszczając na razie 2-4 tys. litrów piwa miesięcznie w kegach. Mamy plany i miejsce do rozwoju dlatego już w Maju/Czerwcu powinny pojawić się większe ilości piwa i butelki.

 

Tych, którzy jeszcze nie słyszeli chcielibyśmy zaprosić na pierwszą premierę 29.01.2015 o godzinie 20:00 piwa - Takie Życie light(roggenbier 9 BLG).

 

Więcej o piwie:

http://www.facebook.com/browarbrodacz

http://www.malepiwko.pl/wszystkie-wpisy/degustacje/browar-brodacz-wywiad-z-piwowarem-degustacja-piwa-takie-zycie-light/

 

i link do wydarzenia:

https://www.facebook.com/events/1570298159872482/

 

Pozdrawiam,

Tomek

post-11083-0-54521000-1421836923_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy na forum :)

Widać że od początku wysoko sobie poprzeczkę postawiliście, Roggenbier i to jeszcze z tak dużym zasypem żyta. Po ballingu piwa szczerze współczuję wam tej filtracji... Słyszałem o waszych pomysłach na następne piwa, ciekawe, życzę wam powodzenia i samych udanych warek! No i bezproblemowych filtracji;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękujemy bardzo za miłe przyjęcie. Staramy się, żeby wszystko było jak najbardziej "cacy" :) Żyto to nasze ulubione zboże i raczej go nie porzucimy, mimo że sprawia kłopoty ;) I tak następne piwo do żytnia ameryka!

 

Ps. w wydarzeniu na Facebooku na bieżąco aktualizujemy lokale w których pojawi się piwo w dniu premiery. Zapraszamy do śledzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na Facebooku na bieżąco aktualizujemy lokale w których pojawi się piwo w dniu premiery. Zapraszamy do śledzenia.

a co jak ktoś nie jest tego "wyznania" i wiara mu zabrania używania twarzoksiążki?

 

Można założyć pod przybranymi danymi i dość zawęzić politykę prywatności. Ja sam założyłem na nick a potem zmieniłem na prawdziwe dane, gdy mniej więcej obczaiłem o co chodzi. W dzisiejszych czasach nie da się (jest to możliwe, acz niepotrzebne) nie korzystać z komórki, banku i FB (czy innych mediów, gdzie wymagana jest rejestracja). Jeśli profil FB ma służyć tylko do pozyskiwania informacji nie są potrzebne jakieś bardziej szczegółowe dane niż gdzie indziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można założyć pod przybranymi danymi

to chyba nie jest zgodne z regulaminem twarzoksiążki?

W dzisiejszych czasach nie da się (jest to możliwe, acz niepotrzebne) nie korzystać z komórki, banku i FB

IMO, błędne założenie. Da się na pewno żyć bez FB (czego jestem przykładem) i uważam, że głoszenie poglądów. iż bez tego typu portali nie da się egzystować jest nie prawdą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMO, błędne założenie. Da się na pewno żyć bez FB (czego jestem przykładem) i uważam, że głoszenie poglądów. iż bez tego typu portali nie da się egzystować jest nie prawdą.

Da się, ale przez ten światopogląd możesz na przykład nie dowiedzieć się w jakim lokalu wypijesz piwo z browaru Brodacz.

 

Czy to ci się podoba czy nie, deklaracja "nie używam FB" jest w tej chwili równie sensowna jak "nie używam e-maili". Oczywiście możesz, ale trzeba się liczyć z tym że rezygnujesz z popularnego środka komunikacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo zazwyczaj owi kontraktowcy są zbyt zajęci pracą, że nie są w stanie wprowadzać newsów nigdzie indziej niż na FB. A już serio... na b.biz są pewne pod tym względem ograniczenia, a FB stało się dużo lepszą do tego platformą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

deklaracja "nie używam FB" jest w tej chwili równie sensowna jak "nie używam e-maili"

yhh, żal się robi jak sie czyta takie poglądy i tyle. ;)

To stwierdzenie jest równie dobre jak pytanie "czy wolisz schabowego, czy ciastko z kremem?"

Totalne pomylenie pojęć.

trzeba się liczyć z tym że rezygnujesz z popularnego środka komunikacji.

może w Twoich kręgach jest to popularne, ale nie Ty jedyny na tym padole ;)

A po co ten wątek, jeśli trzeba grzebać w FB?

w celu promocji? :smilies: (tfuu jak ja nie lubię tego słowa)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po co ten wątek, jeśli trzeba grzebać w FB?

Żeby więcej ludzi dowiedziało się o wydarzeniu na FB i o stronie browaru.

 

deklaracja "nie używam FB" jest w tej chwili równie sensowna jak "nie używam e-maili"

yhh, żal się robi jak sie czyta takie poglądy i tyle. ;)

To stwierdzenie jest równie dobre jak pytanie "czy wolisz schabowego, czy ciastko z kremem?"

Totalne pomylenie pojęć.

trzeba się liczyć z tym że rezygnujesz z popularnego środka komunikacji.

może w Twoich kręgach jest to popularne, ale nie Ty jedyny na tym padole ;)

Też kiedyś tupałem nóżką, że FB jest fe i tak dalej. :) Jak założyłem konto to mi się zmieniło. Dam przykłady stricte piwne, żeby nie było że to jakieś moje, dziwne kręgi. :)

 

Jeden rzut okiem i wiem jakie nowości są na kranach w lokalnych multitapach. Na bieżąco dostaje njusy z obserwowanych browarów. Wiele razy udało mi się spróbować genialnego piwa, bo w porę przeczytałem że pojawiło się w jakiejś knajpie. Bez FB bym nie wiedział, bo po kilku dniach się skończyło i może jeszcze kiedyś będzie a może nie będzie już nigdy.

 

Grupa Krakowskich Piwowarów Domowych ma coś ponad 200 członków, nie ma dnia żeby nie kręciły się jakieś dyskusje. Czasem jest tam większy ruch niż na piwo.org. Są porady, wymiana drożdży, czasem ktoś chmielem poratuje w nagłej potrzebie, itp. No i jedna gigantyczna zaleta: nie ma pytań o bulkającą rurkę i czy butelkować przy 4blg. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dr2, to jest dyskusja taka jak sprzed lat czy używać komórki. Ja wszedłem na FB, by poszerzyć grono odbiorców dla imprez, które organizowałem. Zawsze to nowa grupa docelowa, która nie trafiłaby przez piwo.org i browar.biz oraz moje grono znajomych. Podobnie myślą inni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

IMO, błędne założenie. Da się na pewno żyć bez FB (czego jestem przykładem) i uważam, że głoszenie poglądów. iż bez tego typu portali nie da się egzystować jest nie prawdą.

Mylisz się. Nie da się zyć bez Facebooka, chyba że ktoś dzikusem z lasu i nie ma żadnych znajomych. Ale co to za życie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie da się zyć bez Facebooka,

rozumiem, że jesteś trochę "inny" (taki wniosek z Twoich wpisów)

przeto Ci wybaczę robienie ze mnie "dzikusa z lasu" bo mnie wali, czy jesteś mentalnym ekshibicjonistą czy nie :smilies:

Trochę już żyje na tym świecie i żal mi już nie jest patrzeć na wyznawców takiej wiary.

Żałuję tylko, że swego czasu dość mocno się przyczyniłem do krzewienia informatyki w tym naszym kraju :(

 

BTW

zwierzęta piją wodę (i pewnie dzikusy), a ja lubię dobre piwo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie da się zyć bez Facebooka,

rozumiem, że jesteś trochę "inny" (taki wniosek z Twoich wpisów)

przeto Ci wybaczę robienie ze mnie "dzikusa z lasu" bo mnie wali, czy jesteś mentalnym ekshibicjonistą czy nie :smilies:

Trochę już żyje na tym świecie i żal mi już nie jest patrzeć na wyznawców takiej wiary.

Żałuję tylko, że swego czasu dość mocno się przyczyniłem do krzewienia informatyki w tym naszym kraju :(

 

BTW

zwierzęta piją wodę (i pewnie dzikusy), a ja lubię dobre piwo ;)

Widzisz, jak dzięki Facebook poznałem setki ciekawych ludzi, z których wielu zostało moimi dobrymi znajomymi. Ty byś ich nigdy nie poznał, bo pewnie uznajesz pogląd, że znajomych mozna poznać tylko w knajpie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.