Skocz do zawartości

Programator z Braumeistera w telefonie?


Solid

Rekomendowane odpowiedzi

Hej!

 

Szukam programu na androida, który będzie działał tak samo, jak programator do Braumeistera.

Dokładniej rzecz ujmując, chcę żeby program pomógł mi w utrzymywaniu czasu podczas zacierania i warzenia. Do tej pory przed warzeniem rozpisywałem sobie na kartce co i w której minucie będę musiał zrobić, potem ustawiałem sobie alarm w telefonie, żeby po np. 30 min. mi dzwonił, że czas na następny krok, zerkałem na kartkę co jest następne, znowu ustawiałem czas, jak zadzwonił znowu zerkałem na kartkę i tak do końca...

 

Chciałbym sobie to wszystko zaprogramować w telefonie dzień wcześniej, ale mój telefonowy budzik zbyt wielu funkcji nie ma. :P

Szukam programu, w którym zaprogramuję sobie cały proces warzenia na spokojnie dzień wcześniej, włącznie z ustaleniem temperatur. Chciałbym, żeby program informował, że już czas na następny krok i poczekał, aż kliknę, że może przejść do tego kolejnego kroku, czyli właściwie dokładnie to samo, co jest w Braumeisterze (którego fanem z wielu powodów nie jestem i nie zamierzam go kupować :P)

 

Znajdę gdzieś coś takiego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może Brew timer

Mniej więcej o coś takiego mi chodziło. Przetestowałem go i stwierdzam, ze jest ok. ;) Dzięki.

W BS2 w wersji komputerowej jest fajny timer, może w wersji mobilnej też jest?

Na Beersmitha czaję się od jakiegoś czasu, ale przy obecnym kursie dolara wolę się trochę wstrzymać. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.