Skocz do zawartości

Etykiety piw domowych


dori

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj popijając świetne pale ale od Hugo i oglądając ciekawą etykietę tego piwa, naszła mnie pewna myśl :) Zwykle te piękne etykiety żywot mają dość krótki. Kończy się piwo z danej warki to i etykieta idzie w zapomnienie. Część etykiet ma żywot przedłużony jeśli zostały zgłoszone do konkursów etykiet, umieszczone w naszej galerii lub trafiły do kolekcjonera np. do Sopisty .

Reasumując odezwała się we mnie żyłka zbieracza :lol: Mam więc ogromną prośbę, jeśli będziecie drukować etykiety, odłóżcie 1-2 sztuki dla mnie. Możecie mi je przesłać lub jeszcze lepiej osobiście wręczyć przy okazji jakiś piwnych spotkań, których mam nadzieję nie zabraknie :lol: Wdzięczność moja będzie wielka :D

Może w wolnej chwili uda mi się skany wrzucić do galerii... może kiedyś uda się zorganizować jakąś fajną wystawę... :D

 

Zapewne nigdy nie zgromadzę takiego zbioru jak Sopista, ale warto próbować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również dostałem od HUGO butelkę z jego pierwszej warki. Piwo to dostałem w podzięce za to, że go zwerbowałem poprzez Radio Zet do warzenia piwa. Piwo jeszcze stoi w chłodni, ale jak mi je wręczał to od razu zwróciłem uwagę na etykietę. Bardzo ładna. Mam nadzieję, że w przyszłym roku będzie również konkurs etykiet w Żywcu i HUGO wyśle swoje. Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.